Popularność
30 produktów
Rodzaj: Wyrzutnia
Seria: Nerf Fortnite
Wiek: 8+
Materiał: Tworzywo sztuczne
Wymiary [mm]: 30 x 150 x 230, 40 x 160 x 260
105 99
10,59 zł x 11 rat
111,53 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
107,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
111,53 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
107,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Gatunek: Akcja
Nośnik: Klucz aktywacyjny w pudełku
Wersja językowa: Angielska, Polska (napisy)
Platforma: PlayStation 4
Rodzaj: Dodatkowa zawartość cyfrowa, Rozszerzenie wymagające gry podstawowej
Platforma: PS4
109 00
119,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
119,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Zabawki Fortnite w Media Expert


W sklepie internetowym Media Expert możesz zamówić wiele gadżetów, nawiązujących do niezwykle popularnej gry, jaką jest Fortnite. Zapraszamy fanów i osoby, które chcę sprawić prezent swoim bliskim. W naszym sklepie staramy się zapewnić możliwie jak najwięcej gadżetów, odwołujących się do różnych filmów czy gier. Takie akcesoria stanowią świetną ozdobę w pokoju gracza i nie tylko.


Fortnite – bardzo popularna gra


Gra Fortnite to bardzo popularna gra. Rywalizuje w nią wielu graczy, którzy próbują swoich sił w trybie wieloosobowym. Gra zapewnia aż trzy tryby rozgrywki. Oczywiście najpopularniejsza jest rywalizacja Battle Royale. Zapewnia ona bardzo dużo emocji i jest chętnie wybierana przez graczy na całym świecie. Podczas zabawy gracze mogą wznosić budowle, które mają ułatwić przetrwanie podczas ataku nieprzyjaciela. Dostępne są takie dodatkowe tryby. W jednym z nich konieczny jest ratunek przed naciągającymi hordami potworów. Konieczne jest w tym wypadku zbudowanie bazy, która ma pomóc przetrwać ataki.

Fortnite jest jedną z najczęściej transmitowanych gier na świecie. Tylko na platformie Twitch możesz oglądać w danym momencie jeden z kilkudziesięciu tysięcy streamów różnych twórców. Świadczy to o niezwykle wysokiej popularności gry. To przekłada się również na ilość dostępnych gadżetów i zabawek, które odwołują się do świata gry. Fortnite, obok CS:GO, Valoranta i Warzone to jedna z najpopularniejszych, wieloosobowych gier FPS na świecie.


Jakie zabawki Fortnite możesz kupić w sklepie Media Expert?


W naszym sklepie internetowym staramy się zapewnić możliwie jak najwięcej zabawek i gadżetów dla fanów gier, filmów czy kreskówek. Mamy więc także ofertę dla entuzjastów Fortnite. Dostępne są między innymi wyrzutnie Nerf. To doskonała zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 8 lat. Z pomocą takiego pistoletu możesz strzelać rzutkami. Są one bezpieczne i nie zrobią krzywdy innym dzieciom. Dostępne są nie tylko pistolety, ale także karabiny, nawiązujące konstrukcją do uzbrojenia dostępnego w grze.


W sklepie internetowym Media Expert możesz kupić figurki przedstawiające wybrane postacie z gry. To świetny gadżet dla fana gry! Figurki mogą być ustawione na biurku lub w gablotce kolekcjonerskiej. Co więcej, w sklepie znajdziesz również dodatkową zawartość do Fortnite. To między innymi zestawy, w skład których wchodzą nowe stroje, unikalne umiejętności, a także elementy wyposażenia indywidualnego. Za pomocą takiego dodatku możesz uatrakcyjnić zabawę, dostarczając nowych elementów swoim bohaterom. Jeśli szukasz więcej gadżetów i zabawek z gier, koniecznie sprawdź cały dostępny asortyment naszej sieci. Oferujemy także klocki LEGO, figurki, modele lub komiksy, nawiązujące do innych uniwersum. Nasz asortyment zadowoli każdego kolekcjonera. Jeśli szukasz prezentów dla najmłodszych, także będziesz zadowolony i nie wyjdziesz z pustymi rękami. 


Zobacz także produkty z kategorii: Gravitrax, zabawki Hot Wheels, zabawki Psi Patrol, zabawki Minecraft, zabawki Spider-Man, zabawki Bing, zabawki Świnka Peppa, zabawki Kraina Lodu, zabawki Avengers, zabawki Jurassic World, zabawki Auta, zabawki Marvel, zabawki Batman, zabawki Minionki, zabawki Star Wars, zabawki My Little Pony, zabawki Myszka Miki, zabawki Myszka Minnie, zabawki Disney, zabawki Hello Kitty, Bruder zabawki, Koci Domek Gabi zabawki, Bakugan zabawki, Tomek i Przyjaciele zabawki, Transformers zabawki, Sonic zabawki, Cocomelon zabawki, Clementoni zabawki, Vtech zabawki, Ninjago zabawki, Barbie zabawki, Biedronka i Czarny Kot zabawki, LOL zabawki, John Deere zabawki, Rainbow High zabawki oraz zabawki Super Mario i zabawki Harry Potter.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756