Popularność
30 produktów
Rodzaj: Tor
Typ: Wyścigowy
Seria: Disney Pixar Cars
Wiek: 4+
93 94
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Rodzaj: Garaż samochodowy, Samochód
Typ: Wyścigowy
Seria: Disney Pixar Cars
Skala: 1:55
Wiek: 4+
98 17

Auta w Media Expert


Auta (ang. Cars) to niesamowicie popularna seria filmów animowanych, przeznaczonych głównie dla dzieci, choć znajdująca fanów również nieco starszych. Pierwszy film powstał w 2006 roku, więc śmiało można uznać, że produkcja do najmłodszych nie należy. Co więcej, ostatni film – Auta 3, pojawił się w kinach w 2017 roku, czyli nie tak niedawno. Mimo wieku filmów, nadal pozostają one bardzo popularne wśród najmłodszych i zrzeszają niemałe grono fanów. Nic więc dziwnego, że na rynku nadal dostępna jest cała gama zabawek związanych z kultowymi Autami. Zabawki Auta znajdziemy w przeróżnych formach – samochodzików, puzzli czy specjalnych torów wyścigowych. Olbrzymią zaletą tego rodzaju zabawek jest ich uniwersalność. Nawet jeśli obdarowane prezentem dziecko nie jest fanem serii filmów lub wręcz w ogóle ich nie zna, z pewnością znajdzie mnóstwo frajdy w zabawie samochodzikami wysokiej jakości. Jakie konkretnie zabawki Auta znajdziesz w naszym sklepie?


Auta, auta, auta


Nikogo nie powinien dziwić fakt, iż głównymi postaciami w serii filmów Auta są… auta! Ogromnym urokiem produkcji Auta jest to, iż każda z samochodowych postaci wyróżnia się cechami charakteru, które dziecko może zaobserwować wśród swoich rówieśników i dorosłych. Bohaterowie są niepozbawieni wad i przywar, ale także przepełnieni są szlachetnymi pobudkami i poczuciem humoru. Wszystko to wpływa na to, że samochodziki zabawki Auta to nie tylko zwykłe jeżdżące figurki. Każda z nich jest inna i dziecko może tworzyć własne historie podczas zabaw, wykorzystując do tego swoich ulubionych bohaterów. Najważniejszą postacią, która powinna znaleźć się w kolekcji każdego małego fana Aut jest oczywiście Zygzak McQueen. Trudno wyobrazić sobie zabawę również bez jego wiernego kompana Mańka, który może na swojej przyczepie przewozić inne samochody. Ciekawym pomysłem na prezent jest zestaw samochodzików od Mattel – Disney Pixar Cars HFN81, w którym znajdziemy aż 5 różnych, kultowych postaci. Jeżeli obdarowywane dziecko posiada już najważniejszych bohaterów, możesz pomyśleć o wyborze samochodzików z nowszych części filmów, np. Dinoco Cruz Ramirez czy Jackson Storm.


Budynki i inne zabawki


Dużo frajdy dzieciom w różnym wieku mogą sprawić nie tylko same samochodziki, ale również oryginalne, często znane z filmów specjalne budynki, w których ukochani bohaterowie mogą się spotykać, ścigać i szaleć razem z dzieckiem. Wystarczy się rozejrzeć, by znaleźć idealny prezent dla pociechy. Do wyboru mamy takie obiekty jak słynna z filmów Chłodnica Górska, specjalne tory wyścigowe, florydzki garaż czy myjnia samochodowa Dinoco. Jednak nie na samych samochodzikach i specjalnych obiektach kończy się oferta zabawek Auta. Jeżeli szukasz czegoś innego, ciekawym wyborem mogą być puzzle z ulubionymi postaciami. Zabawki dostosowane są wielkością elementów i trudnością składania pod względem wieku dzieci, dzięki czemu prezent z pewnością będzie trafiony. Dla bardziej aktywnych pociech miłą niespodzianką może być hulajnoga ozdobiona wizerunkiem słynnego mistrza torów wyścigowych. Zobacz także produkty z kategorii: Gravitrax, Hot Wheels, zabawki Psi Patrol, zabawki Minecraft, zabawki Spider-Man, zabawki Bing, zabawki Świnka Peppa, zabawki Kraina Lodu, zabawki Avengers, zabawki Fortnite, zabawki Jurassic Worldzabawki Marvel, zabawki Batman, zabawki Minionki, zabawki Star Wars, zabawki My Little Pony, zabawki Myszka Miki, zabawki Myszka Minnie, zabawki Disney, zabawki Hello Kitty oraz zabawki Super Mario i zabawki Harry Potter.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756