Popularność
30 produktów
Typ: Tradycyjne
Seria: Marvel Avengers
Tematyka: Film
Liczba elementów [szt]: 1000
Wiek: 12+
Wymiar obrazka [cm]: 68.3 x 48
19 90
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Taniej o 2 , 99
92 , 89
89 90

Avengers w Media Expert


W sklepie internetowym Media Expert kupić możesz wiele zabawek i gadżetów Avengers. To w końcu jedno z najbardziej popularnych uniwersum na świecie. Mamy tego świadomość i zależy nam na zapewnieniu odpowiednio obszernego asortymentu dla fanów sagi. W naszym sklepie znajdziesz gry, gadżety, zabawki, a także klocki LEGO. Zachęcamy do składania zamówień.


Jakie zabawki Avengers możesz kupić w naszym sklepie?


Bohaterowie uniwersum Avengers są niezwykle popularni na całym świecie. Dlatego też dostępnych jest wiele gadżetów i zabawek, odwołujących się do fantastycznej serii komiksów, a następnie filmów. W naszym sklepie internetowym możesz kupić między innymi hulajnogi i rowerki dziecięce z motywami najważniejszych bohaterów Avengers. Jeśli chodzi o te pierwsze pojazdy, to jest to doskonały pomysł na prezent. Hulajnogi są bowiem niezwykle popularne – nie tylko wśród dzieci. Sprzedawane modele są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a także bardzo dobrych komponentów. Podobnie jest z rowerkami dziecięcymi. Prezentują się one znakomicie i tym samym oferują bardzo dobre wykonanie oraz wysoką funkcjonalność. Decydując się na zakup roweru, sprawdź jego wymiary i docelowy wiek przeznaczenia. Upewnij się, że wybrany model posiada wszystkie potrzebne akcesoria. Mowa tu o bocznych kółkach, dzwonku czy oświetleniu.


Jakie zabawki Avengers możesz jeszcze kupić w sklepie Media Expert?


Poza wspomnianymi rowerami i hulajnogami, dostępnych jest także wiele innych przedmiotów. To między innymi puzzle, które są znakomitą alternatywą dla spędzenia wolnego czasu. Układanie poszczególnych elementów wytęża umiejętność skupienia się na precyzyjnych zadaniach. Ponadto, puzzle mogą być także układane całą rodziną. Jest to więc znakomity sposób na spędzenie czasu w familijnym gronie. Nie mogło naturalnie zabraknąć figurek przedstawiających najpopularniejszych bohaterów Avengers. Mogą one służyć do zabawy, ale także ozdoby pokoju fana całego uniwersum. Niektóre figurki to prawdzie, kolekcjonerskie perełki. Oczywiście nie brakuje także gier. Gracze powinni być zadowoleni. Naturalnie dostępna jest hitowa gra LEGO Avengers. Wydano ją na wszystkie popularne platformy, czyli PC, PlayStation i Xbox. Jeśli więc lubisz klocki LEGO i historie związane z bohaterami Avengers, jest to bez wątpienia gra dla Ciebie. W naszym sklepie możesz także kupić klocki. Zestawy LEGO nawiązują także do losów bohaterów Avengers.


Oferowane komplety bywają naprawdę niezwykle angażujące, dlatego zachęcamy do zakupu. Klocki LEGO mogą być układane przez dzieci, ale również dorosłych. Złożone konstrukcje mogą pełnić funkcję znakomitej ozdoby w pokoju lub biurze. Gadżetów i zabawek Avengers w naszym sklepie nie brakuje. Polecamy dokładnie zapoznać się z ofertą, aby kupić merch, odpowiadający Twojemu gustowi. Na pewno znajdziesz coś dla siebie lub Twoich bliskich. Zobacz także produkty z kategorii: Gravitrax, Hot Wheels, zabawki Psi Patrol, zabawki Minecraft, zabawki Spider-Man, zabawki Bing, zabawki Świnka Peppa, zabawki Kraina Lodu, zabawki Fortnite, zabawki Jurassic World, zabawki Auta, zabawki Marvel, zabawki Batman, zabawki Minionki, zabawki Star Wars, zabawki My Little Pony, zabawki Myszka Miki, zabawki Myszka Minnie, zabawki Disney, zabawki Hello Kitty oraz zabawki Super Mario i zabawki Harry Potter.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756