Popularność
30 produktów
Liczba graczy: Nieograniczona
Wiek: 8+
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
499 99
49,99 zł x 11 rat
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Liczba graczy: Nieograniczona
Wiek: 8+
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
396 99

Gravitrax w Media Expert


Poznawanie świata i zasad w nim panujących może być fascynującą przygodą dla dziecka. Każdy młody odkrywca zadaje milion pytań, chcąc dowiedzieć się i zrozumieć, w jaki sposób zachodzą zjawiska w jego otoczeniu. Dlaczego upuszczony przedmiot spada na ziemię? Dlaczego jedne rzeczy ważą więcej, a drugie mniej? Jak to wpływa na ich ruch i szybkość? To tylko kilka zagadnień, które będzie mogło zrozumieć dziecko, spędzające czas z zestawami Gravitrax.


Edukacja i zabawa


Gravitrax to firma tworząca unikatowe zabawki, których celem jest edukacja poprzez zabawę. Motywem przewodnim jest zasada działania grawitacji, która jest jedną z niezmiennych sił w świecie przyrody. Dzięki temu dziecko ma możliwość obserwowania z bliska najprostszych zasad fizyki, a przy tym same może wpływać na zachowanie się przedmiotów. Gravitrax pozwala na tworzenie dowolnych torów przeszkód, po których następnie poruszać się będą kolorowe kule. Brzmi to bardzo prosto, ale największą frajdą jest tworzenie nowych tras, dodawanie do nich elementów, wpływających na kierunek ruchu i prędkość kul. W ten sposób dzieci mogą na własne oczy zobaczyć, jak prosta, a zarazem skomplikowana może być fizyka i zasady, które ją określają. Wszystko zależy od pomysłowości dziecka, ponieważ tor może być rozbudowywany, zmieniany i opracowywany wedle życzenia.


Modułowe elementy


Największą zaletą zabawki Gravitrax jest modułowe podejście do kwestii konstrukcji i elementów. Zestawy startowe mogą już same w sobie przynieść dużo zabawy i są dobrym pomysłem do jej rozpoczęcia. Wraz z rozwojem zainteresowania dzieci ruchem i grawitacją, można stopniowo dodawać kolejne elementy. Jednymi z nich są dodatki, mające na celu wprowadzenie dodatkowego czynnika, wpływającego na ruch kul. Ma to pozwolić dziecku na stworzenie własnego, unikatowego eksperymentu. Najmłodsi nie są jednak pozostawieni sami sobie w tym świecie pełnym ruchu i grawitacji. Zestawy Gravitrax stworzono w taki sposób, aby poprowadziły dziecko w kierunku nowych odkryć i umożliwiły poznanie podstawowych zasad. Dzieci mogą grać samodzielnie lub z rodzicem, tworząc budowle o określonych kształtach i rozmiarach. Dodatkowo w zestawach startowych znajdują się instrukcje dla tworzenia przykładowych budowli, od najłatwiejszych, do tych naprawdę wymagających czasu i cierpliwości.


Naukowe wesołe miasteczko


Gravitrax to zabawka wielowymiarowa, która pozwala dziecku na wykorzystanie jej w więcej niż jednym celu. Może stać się narzędziem edukacji, ale przede wszystkim zabawy. Tworzenie torów przeszkód, przypominających swoim wyglądem rollercoastery, dostarczy mnóstwa emocji, gdy mknąć będą po nich kolorowe kule. Gravitrax jest zatem świetną grą logiczną, która pobudzi wyobraźnię i kreatywność dziecka. Wszystkie zestawy Gravitrax wykonane zostały z materiałów najwyższej klasy, które gwarantują wysoką wytrzymałość na lata. Zapraszamy na zakupy! 


Zobacz także produkty z kategorii: zabawki Hot Wheels, zabawki Psi Patrol, zabawki Minecraft, zabawki Spider-Man, zabawki Bing, zabawki Świnka Peppa, zabawki Kraina Lodu, zabawki Avengers, zabawki Fortnite, zabawki Jurassic World, zabawki Auta, zabawki Marvel, zabawki Batman, zabawki Minionki, zabawki Star Wars, zabawki My Little Pony, zabawki Myszka Miki, zabawki Myszka Minnie, zabawki Disney, zabawki Hello Kitty, Bruder zabawki, Koci Domek Gabi zabawki, Bakugan zabawki, Tomek i Przyjaciele zabawki, Transformers zabawki, Sonic zabawki, Cocomelon zabawki, Clementoni zabawki, Vtech zabawki, Ninjago zabawki, Barbie zabawki, Biedronka i Czarny Kot zabawki, LOL zabawki, John Deere zabawki, Rainbow High zabawki oraz zabawki Super Mario i zabawki Harry Potter.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756