Popularność
30 produktów

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Gatunek: Platformowa
Nośnik: Kartridż Nintendo Switch
Wersja językowa: Angielska
Platforma: Nintendo Switch
Rodzaj: Gra
245 00
40,83 zł x 6 rat 0%
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
U Ciebie
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Gatunek: Sportowa
Nośnik: Kartridż Nintendo Switch
Wersja językowa: Angielska
Platforma: Nintendo Switch
Rodzaj: Gra
179 99

Super Mario w Media Expert


Super Mario, znany od ponad 40 lat jako hydraulik Mario, to główny bohater jednej z najbardziej kultowych w latach osiemdziesiątych gry strategicznej. Postać została stworzona przez Shigeru Miyamato, ówczesnego pracownika firmy Nintendo. Po raz pierwszy można było zagrać kultowym Mario w grze Donkey Kong, dostępnej na automatach arcade. Dopiero później, po niebywałym sukcesie tej gry, Mario doczekał się własnego środowiska wirtualnego. Wtedy to stał się głównym bohaterem gier o nazwach Mario Bros i Super Mario Bros. Gra doczekała się licznych kontynuacji, a obecnie sympatyczny hydraulik Mario stał się marką samą w sobie. Spotkać go możemy już nie tylko w grach komputerowych, które wciąż są dostępne i odświeżane zgodnie z postępem technologicznym urządzeń, na których są odtwarzane, ale również całych serii rozmaitych produktów i akcesoriów codziennego użytku, a także zabawek, odzieży, a nawet mebli. Warto dodać, że do chwili obecnej, w swojej kategorii, gra Super Mario jest uznawana za jedną z najbardziej kasowych gier w historii.


Wciągające gry komputerowe


Super Mario od początku powstania postaci sprytnego hydraulika największą popularność osiągnął i utrzymuje, jako bohater gry komputerowej. Istnieje także zabawka Super Mario, która jest często wybieranym prezentem urodzinowym, nie tylko dla dzieci, ale również nastolatków. Również dorośli są zauroczeni tą grą i często po nią sięgają, ponieważ jest to kontynuacja kultowej gry Mario z ich lat młodzieńczych. Gra dostępna jest na nośniku kartridża i możliwa do odtwarzania na platformie Nintendo Switch. Co więcej, gry Super Mario dostępne są w rozmaitej tematyce, od platformowych, poprzez sportowe, po towarzyskie. Co ciekawe, zabawki Super Mario w formie gry komputerowej przeznaczone są już dla trzyletnich dzieci.


Doskonałe do zabawy w grupie


Super Mario w formie gry na platformie Nintendo oferuje szereg rozmaitych możliwości zabaw. Można w nią grać w pojedynkę, a także z udziałem kilku graczy. Multiplayer możliwy jest również sieciowo. Producent zaoferował użytkownikom możliwość wcielenia się w rozmaite postacie, które dodatkowo wyposażone zostały w unikalne właściwości, mające wpływ na grę. Zabawa oferuje dwa tryby fabularne oraz trzy tryby dodatkowe: Boost Rush, Coin Rush i Challenges, dedykowane graczom multipleyerowym, w grupie od 2 do 4 graczy.


Motyw Mario na ubraniach i akcesoriach


Super Mario, jako rozpoznawalny na całym świecie sympatyczny hydraulik, jest motywem pożądanym dla fanów tej kultowej gry komputerowej również na innych akcesoriach. To między innymi za sprawą spektakularnego sukcesu, jaki odniosła ta postać, a przez to trafiła do Księgi Rekordów Guinessa. Producenci oferują w związku z tym zabawki Super Mario w formie np. klocków lego. Dostępne są pojedyncze zestawy, jak i całe serie, z których można wykonać większe budowle. Motyw Mario często zdobi również akcesoria komputerowe, przybory szkolne oraz części garderoby. Często spotykane są również meble dziecięce typu łóżka, krzesła komputerowe i biurka młodzieżowe z motywem tej kultowej postaci. Zobacz także produkty z kategorii: Gravitrax, Hot Wheels, zabawki Psi Patrol, zabawki Minecraft, zabawki Spider-Man, zabawki Bing, zabawki Świnka Peppa, zabawki Kraina Lodu, zabawki Avengers, zabawki Fortnite, zabawki Jurassic World, zabawki Auta, zabawki Marvel, zabawki Batman, zabawki Minionki, zabawki Star Wars, zabawki My Little Pony, zabawki Myszka Miki, zabawki Myszka Minnie, zabawki Disney, zabawki Hello Kitty oraz zabawki Harry Potter.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756