PRZEDSTAW KREATYWNOŚĆ W NOWYM ŚWIETLE
Rozwiązania NVIDIA Studio zapewniają turbodoładowanie Twojego procesu twórczego i stawiają Twoje dzieła w najlepszej pozycji, aby zabłysnąć. Układy GPU NVIDIA RTX, wyjątkowa technologia sterowników oraz SI harmonijnie działają, zwiększając wydajność każdego laptopa Studio i ulepszając aplikacje kreatywne. Niezależnie od tego, czy renderujesz, edytujesz wideo nawet w 8K, zajmujesz się projektami, czy tworzysz dla zabawy, możesz szybciej dzielić się swoim zamiłowaniem do kreatywności.
FUNKCJE, KTÓRE WIELE OFERUJĄ
Platforma NVIDIA Studio wykorzystuje moc układów GPU RTX do akcelerowania ponad 70 kreatywnych aplikacji i zapewnia zestaw wyjątkowych aplikacji oraz narzędzi opracowanych przez firmę NVIDIA. Sprawdź i poznaj niektóre z naszych najbardziej innowacyjnych aplikacji.
nvidia broadcast
Cała naprzód
Aplikacja NVIDIA Broadcast wznosi na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i połączenia wideo dzięki efektom wzbogaconym SI, jak usuwanie szumów i automatycznie kadrowanie. Transmituj najlepszą wersję siebie, nawet w warunkach słabego oświetlenia i wejdź w świąteczny nastrój dzięki spersonalizowanemu wirtualnemu tłu. Od dzielenia się przemyśleniami z kolegami z drużyny po rejestrowanie rodzinnych wydarzeń, będziesz wyglądać i brzmieć fantastycznie bez względu na warunki.
NVIDIA OMNIVERSE
Łącz się, współpracuj i twórz
NVIDIA Omniverse akceleruje przepływy pracy i tworzy nowe sposoby zgłębiania Twoich pomysłów. Połącz swoje ulubione aplikacje 3D z oprogramowaniem Omniverse Create lub View i zobacz, jak połączone modele i scena ożywają z niesamowitą prędkością, korzystając z zaawansowanej fizyki platformy i oprogramowania renderującego RTX. Odkrywaj swoją kreatywność jak nigdy wcześniej.
NVIDIA CANVAS
Aplikacja, która w malarstwie stawia na SI
Aplikacja Canvas korzysta z SI oraz układów GPU NVIDIA RTX, aby przekształcić proste pociągnięcia pędzlem w realistyczne pejzaże. Maluj za pomocą 15 pędzli materiałowych, jak drzewa, góry lub chmury, wybieraj spośród 9 stylów lub przesyłaj własne, aby wyróżnić swój obraz. Gdy pojawi się inspiracja i chcesz poszerzyć swe horyzonty artystyczne, aplikacja Canvas pozwoli szybciej odkrywać koncepcje i bezproblemowo eksportować je do oprogramowania Adobe Photoshop.
Sterowniki NVIDIA Studio
Niewidzialna przewaga
Twórcy aplikacji kreatywnych, zespoły testujące i inżynierowie spotykają się w celu regularnego optymalizowania działania układów GPU NVIDIA, aby ulepszyć Twoje ulubione aplikacje kreatywne i przyspieszyć przepływ pracy. Sterowniki Studio przechodzą szeroko zakrojone testy w celu zapewnienia wymaganej wydajności i niezawodności, jakiej potrzebujesz do tworzenia i dzielenia się swymi wyjątkowymi dziełami.
APLIKACJE, KTÓRE CHCESZ
Ponad 20 aplikacji kreatywnych, w tym Adobe Photoshop, Illustrator, Lightroom Classic, Premiere Pro, After Effects i Dimension.
I ZNACZNIE WIĘCEJ.
Adobe Fonts
Tysiące czcionek bezpośrednio w aplikacjach Creative Cloud.
Behance
Prezentuj i odkrywaj wspaniałą pracę twórczą.
BIBLIOTEKI CREATIVE CLOUD
Zapisuj, przeglądaj i udostępniaj zasoby z bibliotek wewnątrz aplikacji.
Adobe Portfolio
Stwórz i dostosuj własną witrynę z portfolio.
PRZECHOWYWANIE DANYCH
Uzyskaj 100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze na potrzeby współpracy i udostępniania plików.
POZWÓL SWOJEJ KREATYWNOŚCI BŁYSZCZEĆ DZIĘKI RTX
Aplikacje Adobe zyskują turbodoładowanie dzięki akceleracji układami GPU i technikom RTX
ADOBE PHOTOSHOP
Akcelerowane układami GPU funkcje, jak galeria rozmyć, formowanie, inteligentne wyostrzanie i wypaczenie perspektywy, umożliwiają artystom płynne i szybkie modyfikowanie oraz dostosowywanie obrazów. Filtry neuronowe akcelerowane układami GPU, w tym „Portret inteligentny”, przyspieszają i upraszczają złożone korekty obrazów i zdjęć, korzystając z potęgi SI.
ADOBE PHOTOSHOP LIGHTROOM
Akcelerowane układami GPU przetwarzanie obrazu przyspiesza edycję zdjęć, zwłaszcza na wyświetlaczach 4K. Akcelerowane układami RTX funkcje, jak „Poprawianie szczegółów”, które napędzane są przez mechanizm Adobe Sensei, automatycznie udoskonalają szczegóły koloru obrazów RAW o wysokiej rozdzielczości, zaoszczędzając cenny czas fotografów.
ADOBE DIMENSION
Zdecydowanie przyspiesz renderowanie 3D dzięki dedykowanym procesorom odpowiadającym za ray tracing w układach GPU NVIDIA RTX, umożliwiając artystom przełożenie projektów i ilustracji 2D w sceny 3D i zakosztowanie fotorealistycznego oświetlenia i odbić w trakcie pracy, w czasie rzeczywistym.
ADOBE PREMIERE PRO
Akceleracja GPU przyspiesza tok pracy z edycją wideo, od oszałamiających efektów wideo, jak kolor Lumetri po zaawansowane funkcje SI, jak „Auto-Reframe”. Eksportuj materiał wideo nawet 5 razy szybciej dzięki sprzętowemu enkodowaniu NVIDIA.
Instrukcje dotyczące realizacji kodu
1
Kup laptop lub komputer stacjonarny NVIDIA Studio od sprzedawcy biorącego udział w promocji (zobacz warunki i postanowienia, aby uzyskać listę objętych promocją produktów oraz szczegóły osobnej oferty związanej z produktami ASUS).
2
Zarejestruj swój zakup w poniższym formularzu. Odbierz kod (wysyłka kodów na wskazany w formularzu adres e-mail nastąpi 14 dni po rejestracji zgłoszenia)
Następnie pobierz oprogramowanie GeForce Experience i utwórz nowe konto lub zaloguj się na już istniejące.
3
Kliknij ikonę swojego konta w prawym górnym narożniku i wybierz „Zrealizuj”.
4
Wprowadź otrzymany kod promocyjny w górnym pasku i kliknij „ZREALIZUJ”.
5
Wyświetli się oferta Adobe Creative Cloud – kliknij „Zrealizuj”, aby uzyskać kupon z kodem.
6
Kliknij „KOPIUJ”, następnie „Dokończ realizację za pomocą tego odnośnika”, wklej kod i kliknij „zatwierdź”.
7
Utwórz identyfikator Adobe ID lub zaloguj się przy użyciu istniejącego identyfikatora Adobe ID.
8
Kliknij „ZREALIZUJ”, następnie „Dodaj metodę płatności”, aby automatycznie odnawiać subskrypcję, lub „Przypomnij mi później”.
9
Kliknij „Rozpocznij”, aby rozpocząć pobieranie.
10
Ciesz się 3-miesięczną bezpłatną subskrypcją Adobe Creative Cloud – plan Wszystkie aplikacje.
Aby uzyskać pomoc w rozwiązywaniu problemów, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta NVIDIA.
Warunki i postanowienia
Klienci otrzymają kod przy zakupie objętego promocją produktu firmy NVIDIA Studio. Jeden kod na klienta. Do wyczerpania zapasów.
Produkty ASUS nie są objęte promocją NVIDIA, ale osoby kupujące produkty NVIDIA Studio z oferty firmy ASUS mogą uczestniczyć w identycznej promocji, prowadzonej przez samą firmę ASUS.

Więcej szczegółów na temat pełnej listy produktów ASUS objętych promocją oraz instrukcje dotyczące realizacji kodu na witrynie ASUS:
https://www.asus.com/content/asus-offers-adobe-creative-cloud/
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia promocji oraz w celach marketingowych, w tym do przesyłania komunikacji marketingowej (jeżeli wyrazisz na to zgodę). Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową m.in. na https://www.mediaexpert.pl/lp,rezygnacja. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.
ZGŁOSZENIE BĘDZIE WAŻNE DOPIERO PO AKTYWACJI LINKU PRZYSŁANEGO NA TWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL

Promocja trwa od 16.11.2021 godz. 15:00 do 31.10.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.
Kody można wykorzystać do 30.11.2022

© 2021 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX i NVIDIA RTX są zarejestrowanymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych państwach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli.
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2021-11-18 | 14:29:23

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert