BRAUN
Do 6 miesięcy gładkiej skóry¹
jak w salonie
ze Skin Pro 2.0
Świat depilacji IPL Braun
– gładka skóra bez wychodzenia z domu
Skin pro 2.0
(SensoAdapt™)²
Koloryt skóry różni się zależnie od obszaru ciała, dlatego czujnik Skin pro 2.0 (SensoAdapt™) z filtrem UV nieustannie odczytuje odcień skóry na poszczególnych częściach ciała i automatycznie dostosowuje moc każdego błysku.
Widoczne rezultaty nawet przez 6 miesięcy1

Najlepsza w swojej klasie moc zapewniająca widoczną redukcję owłosienia w zaledwie 4 tygodnie z efektem utrzymującym się nawet 6 miesięcy¹. Korzystaj z urządzenia raz na tydzień przez miesiąc, aby zauważyć pierwsze efekty oraz zyskać gładką skórę na długo.

Dokładność
od stóp do głów

To urządzenie IPL jest wyposażone w precyzyjną nasadkę do mniejszych, bardziej wrażliwych obszarów ciała, takich jak twarz i okolice bikini, a także w standardową nasadkę, idealną do pach, oraz szeroką nasadkę do większych obszarów ciała, np. klatki piersiowej i ud.

Gładka skóra nawet
w delikatnych miejscach

Widoczne usunięcie włosów jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne i skuteczne. Na bieżąco odczytuje koloryt skóry i automatycznie dopasowuje do niego moc światła. Tryb normalny, delikatny i bardzo delikatny: zmniejsz moc podczas zabiegu we wrażliwych miejscach.

Najlepsza moc
w swojej klasie

Urządzenie Silk·expert Pro 5 zostało stworzone tak, by służyć nawet przez 22 lata, i zapewnia poziom mocy do 6 J/cm² – to najszybszy sposób na uzyskanie gładkiej skóry na długi czas.Sprawdź depilatory IPL Braun
174% redukcja włosów po 12 cotygodniowych zabiegach (połączona wartość dla bikini, nóg i pach). Indywidualne rezultaty mogą się różnić.
2 Technologia współdzielona z firmą Cyden.
3 W przypadku stosowania zgodnie z harmonogramem zaiegów. Indywidualne rezultaty mogą się różnić.
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2022-06-27 | 10:25:42

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756