Wybierz swój model pralki, pralko-suszarki lub suszarki
Sprawdż produkty »
Odkryj unikalne technologie Samsung
Innowacyjne rozwiązania zastosowane w urządzeniach Samsung ułatwiają codzienne obowiązki, pozwalają skrócić czas prania i suszenia, dodać ubrania podczas prania oraz skutecznie chronić nawet najdelikatniejsze tkaniny.
Quick Drive™
Skrócenie czasu prania nawet o połowę*. Dzięki unikalnej konstrukcji bębna Q-Drum ubrania poruszają się w różnych kierunkach, z góry na dół oraz do przodu i do tyłu, co powoduje szybsze i skuteczne usuwanie zabrudzeń.
AddWash™
Zapomniane ubrania? AddWash™ rozwiązuje ten problem. Po prostu dodaj je przez dodatkowe drzwi. W ten sposób możesz też dodać tkaniny tylko na czas płukania lub wirowania.*
EcoBubble™
Skuteczne usuwanie zabrudzeń w niskiej temperaturze. Woda, detergent i powietrze łączą się jeszcze przed rozpoczęciem prania tworząc aktywną pianę, która wnika w tkaniny 40 razy szybciej niż w innych pralkach. Technologia EcoBubble™ to również oszczędność energii.
Programy z parą
Usuń do 99,9% bakterii i alergenów
Zadbaj o higieniczną czystość Twoich ubrań. Podczas programu Higiena para wnika w każdy element odzieży i dokładnie go dezynfekuje usuwając aż do 99,9% bakterii* i alergenów**. Dodatkowo jest to dobry sposób na usunięcie intensywnych zapachów.
intertek
* Na podstawie sprawozdania z testów Intertek dotyczących programów wykorzystujących parę. ** Na podstawie sprawozdania z testów BAF dotyczących programów wykorzystujących parę.
Wysusz pranie bez rozwieszania
Nie trać czasu na rozwieszanie ubrań i czekanie, aż same wyschną. Odkryj pralko-suszarki i suszarki Samsung.
suszarki
Dezynfekowanie i odświeżanie gorącym powietrzem
Air Wash
Utrzymuj swoje ubrania higienicznie czyste bez wody i detergentów. Technologia Air Wash zdezynfekuje* i odświeży ubrania przy użyciu bardzo ciepłego powietrza. Bakterie oraz nieprzyjemne zapachy zostaną skutecznie usunięte, a Twoje rzeczy będą sterylnie czyste.
*dotyczy tylko funkcji AirWash w pralko-suszarkach.
suszarki
Postaw na rozmiar Slim
Wąskie, a przy tym pojemne pralki i pralko-suszarki z serii Slim doskonale dopasują się nawet do mniejszego wnętrza.
Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »


Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert