Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Do kuchni (17)
Znaleziono w kategoriach: (9)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Taca |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 1.4, 3.8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 70 - 185 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Adapter, Pojemnik do gotowania, Pokrywa |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 1.4, 3.8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 70 - 185 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Adapter, Pojemnik do gotowania, Pokrywa |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.2 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Blacha |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.75 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 1.4, 3.8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 70 - 185 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Adapter, Pojemnik do gotowania, Pokrywa |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10.4 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 0.53 |
|---|---|
| Blender do smoothie: | Tak |
| Wykonanie kielicha: | Tworzywo sztuczne |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Kruszenie lodu, Rozdrabnianie |