Poradniki Eksperta

Biomutant – wymagania sprzętowe PC


Jedną z głośniejszych premier w tym roku, jest niewątpliwie Biomutant. Wymagania sprzętowe powinien poznać każdy, kto ma ochotę zagrać w tę grę na swoim komputerze. Zanim złożysz zamówienie, zapoznaj się z informacjami zawartymi poniżej.biomutant wymagania sprzętowe


Biomutant – o czym jest ta gra?


Fabuła przenosi gracza do postapokaliptycznego świata, co w zasadzie nowością na rynku nie jest. Za to bohater… to coś nowego! Gracz kieruje zwierzęciem, którego zadaniem jest przetrwanie za wszelką cenę. Istniejący w grze świat, został spotęgowany przez epidemię groźnej choroby. Walczące o przetrwanie plemiona, są ze sobą skłócone. Jako bohater fabularny, możesz uratować lub zgładzić świat. Taka możliwość pozwala przejść grę na różne sposoby, co jest bardzo cenione przez graczy. To świetna, obowiązkowa pozycja dla fanów wschodnich sztuk walki. Gatunek gry można określić jako „RPG kung-fu”. Oczywiście nie tylko ręce i nogi będą używane do ataku – czekają na Ciebie także karabiny, pistolety i specjalne zdolności mutantów. System walki został zaprojektowany tak, aby gwarantować pełną swobodę ruchu postaci. Jeśli lubisz „jatki”, to z pewnością będziesz zachwycony. Walka jest bardzo dynamiczna, wciągająca i emocjonująca. Można poczuć dreszcze!


Z racji, że Biomutant to RPG, Twoja postać może być rozwijana. Masz wpływ na wygląd i umiejętności bohatera, co bardzo ułatwia rozrywkę, w kolejnych etapach historii. Na postać duży wpływ ma także środowisko, które jest skażone i dotknięte promieniowaniem. Co ciekawe, zjawiska te są nie tylko niebezpieczne, ale z drugiej strony, mogą także rozwinąć umiejętności bohatera, dając mu nowe możliwości. To na przykład telekineza, która pozwala przenosić przedmioty siłą woli. Gracz może również wytwarzać własny oręż. Wystarczy zbierać odpowiednie części, aby następnie złożyć z nich broń sieczną. Arsenał jest rozbudowany dość mocno, więc możesz również wybrać pomiędzy ostrzami i obuchami jedno- lub dwuręcznymi. Możesz także modyfikować gotowe już karabiny, strzelby i pistolety. Konstrukcje te są bardzo abstrakcyjne, jak na science-fiction przystało!


Na kolejnych etapach swojej przygody, uzyskasz także dostęp do wielu usprawnień i narzędzi. To między innymi, możliwość dalekich skoków, czy skrzydła biomechaniczne. Podstawowym elementem służącym do eksploracji skażonej strefy, będzie oczywiście maska przeciwgazowa i butla tlenowa. W przypadku podróży do mroźnych części świata, potrzebne będą skafandry odporne na działanie niskich temperatur. Niezbędne będzie także korzystanie z akcesoriów, chroniących przed atakami mutantów błąkających się po świecie. A trzeba przyznać, że zwiedzania czeka Cię sporo! Wszystkie lokacje są naprawdę ciekawe, a ich odkrywanie sprawi Ci wiele frajdy. Oczywiście nie musisz tego robić pieszo… Do Twojej dyspozycji będzie między innymi, skuter wodny, balon lub wierzchowce galopujące po niebezpiecznej krainie. Jak najbardziej, warto odkrywać nieznane lokacje. W świecie gry, czeka na Ciebie mnóstwo przygód i ciekawych postaci, które na pewno mają Ci coś do zaoferowania.


biomutant wymagania sprzętowe


Biomutant – wymagania sprzętowe


Jak to zwykle bywa, w przypadku gier o rozbudowanych możliwościach i pięknej grafice, potrzebne są do spełnienia odpowiednie wymagania sprzętowe. Biomutant również ma swoje wymogi techniczne. Oglądając dostępne materiały filmowe z rozgrywki, można zauważyć, że do względów wizualnych producenci przyłożyli się bardzo mocno. To wymaga od graczy przygotowania sprzętu, który sprosta możliwościom zapowiadanej premiery. Zawsze w przypadku gier komputerowych, podawane są dwa rodzaje wymogów – te podstawowe oraz zalecane. Te pierwsze, umożliwiają rozgrywkę na niskich ustawieniach graficznych. Z kolei te rekomendowane, pozwalają wykrzesać z gry możliwie najlepsze efekty.


Jak to wygląda z Biomutant? Wymagania minimalne to:

  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64 bit,
  • Procesor: Intel Core i5-4960K/AMD FX-8350/nowsze z taktowaniem co najmniej 3.5 GHz,
  • Pamięć: 8 GB RAM,
  • Karta graficzna: posiadająca minimum 4 gigabajty pamięci i obsługująca Direct3D 11 – na przykład Radeon R9 380 lub GeForce GTX 960,
  • Wolne miejsce na dysku: 25 GB.


Wymagania Biumutant - zalecane:


  • System operacyjny: Windows 10 64 bit,
  • Procesor: Intel Core i7-6700K/AMD Ryzen 5 1600/lub nowszy z taktowaniem co najmniej 3.2 GHz,
  • Pamięć: 16 GB RAM,
  • Karta graficzna: posiadająca minimum 6 gigabajtów pamięci i obsługująca Direct3D 11 – na przykład Radeon RX 590 lub GeForce GTX 1660Ti,
  • Wolne miejsce na dysku: 25 GB.


To najważniejsze wymagania sprzętowe Biomutant, które należy spełnić, aby móc cieszyć się grą w Biomutant. Oczywiście dla graczy konsolowych, mamy dobre informacje – Wy nie musicie dokonywać rozbudowy Waszego sprzętu. To na pewno spora wygoda w przypadku korzystania z PlayStation lub Xboxa.


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert