Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Poradniki Eksperta

Lodówki side by side – ranking produktów [TOP 10]

Klienci poszukujący wysublimowanych rozwiązań do swojej kuchni, mający dużą rodzinę lub po prostu lubiący przestronne i skuteczne chłodzenie w wersji XXL powinni szukać lodówki side by side. Ranking przygotowany przez nas zawiera najciekawsze modele pod kątem funkcjonalnym, wzorniczym, ale i cenowym. Wyposażone zostały one w szereg funkcji i udogodnień, ułatwiających przechowywanie produktów oraz skuteczne wydłużanie ich świeżości. Lodówki side by side mają też nowoczesne kostkarki, a ich wygląd w wielu przypadkach staje się ozdobą pomieszczenia.


Lodówka side by side LG GSJ470DIDV


Elegancka lodówka LG z pełnym systemem No Frost przyciąga uwagę minimalistycznym wzornictwem grafitowej stali, a także funkcjonalną kostkarką. Ta ostatnia to wyróżnik niejednej lodówkiside by side. Ranking top 10 najlepszych urządzeń nie mógł pominąć rozwiązania utrzymującego odpowiedni poziom wilgotności w pojemniku – tutaj odpowiada za to system Moist Balance Crisper. Urządzenie pozwala także na sterowanie smartfonem, dzięki modułowi Wi-Fi.


Lodówka LG GSJ470DIDV Side by side Kostkarka


LG GSJ470DIDV Dane techniczne


Klasa efektywności energetycznej A+

Roczne zużycie energii 419 kWh

Poziom hałasu 39 dB(A)

Pojemność chłodziarki 407 l

Pojemność zamrażarki 196 lUdogodnienia


Funkcja Door in Door

Odpowiedni poziom wilgoci z Moist Balance Crisper

Smart Thinq i funkcja zdalnej diagnostyki

Nawiew Multi Airflow

Alarm otwartych drzwiLodówka side by side SAMSUNG RS68N8220B1


Grafitowy kolor to wykończenie również tej lodówki side by side. Ranking uwzględnił model marki Samsung nie tylko ze względu na wyjątkowo urzekające wzornictwo. W urządzeniu znajdziemy bowiem funkcjonalne rozwiązania takie jak choćby system Twin Cooling Plus utrzymujący optymalną wilgotność i równomierne chłodzenie (bez mieszania się zapachów), a także pełny No Frost. Jest również system wyrównywania wahań temperatury, wydajny, energooszczędny kompresor oraz praktyczne rozwiązania zapewniające łatwą organizację i większą pojemność.


Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1 Side by side Kostkarka


SAMSUNG RS68N8220B1 Dane techniczne


Klasa efektywności energetycznej A+

Roczne zużycie energii 450 kWh

Poziom hałasu 39 dB(A)

Pojemność chłodziarki 407 l

Pojemność zamrażarki 210 lUdogodnienia


Technologia pomniejszych ścianek SpaceMax

Funkcje PowerFreezer i PowerCool

Dystrybutor wody i kostkarka ClearView

System Twin Cooling Plus

Tryb wakacyjnyLodówka side by side LG GSJ760WBXV


Prezentowany czarny model marki LG jest kolejną propozycją lodówki side by side. Ranking docenił to urządzenie m.in. za rozwiązanie door in door, ułatwiające przeglądanie produktów i szybszy dostęp do nich. LG zastosował w modelu także kratowaną pokrywę Moist Balance Crisper, dzięki której nadmiar wilgoci paruje i skrapla się na niej, a nie na jedzeniu. Dodatkowo urządzenie jest bardzo ciche, dzięki sprężarce liniowej Inverter Linear Compressor, objętej 10-letnią gwarancją.


Lodówka LG GSJ760WBXV Side by side Kostkarka


LG GSJ760WBXV Dane techniczne


Klasa efektywności energetycznej A+

Roczne zużycie energii 419 kWh

Poziom hałasu 39 dB(A)

Pojemność chłodziarki 405 l

Pojemność zamrażarki 196 lUdogodnienia


Pełny No Frost

„Inteligenta” diagnostyka Smart Diagnosis

System optymalnej wilgoci Moist Balance Crisper

Funkcja Door in door

Oświetlenie LEDLodówka side by side HISENSE RQ562N4GB1


Hisense produkuje nie tylko energooszczędne, ale i piękne lodówki side by side. Są one eleganckie, minimalistyczne, wykorzystują szklane fronty. Są przy tym praktyczne, dzięki takim systemom jak Total No Frost czy Multi Air Flow, zapewniający najlepsze warunki do chłodzenia produktów. Producent postawił też na rozwiązanie Dual-Tech, utrzymujące idealny poziom wilgotności w każdym zakamarku urządzenia. Dzięki niemu zapachy nie przenoszą się, a jedzenie nie wysycha.


Lodówka HISENSE RQ562N4GB1 Side by side Kostkarka


HISENSE RQ562N4GB1 Dane techniczne


Klasa efektywności energetycznej A++

Roczne zużycie energii 374 kWh

Poziom hałasu 43 dB(A)

Pojemność chłodziarki 290 l

Pojemność zamrażarki 142 lUdogodnienia


Pełny No Frost

Funkcja superchłodzenia oraz szybkiego zamrażania

Nawiew Multi Air Flow

System Dual-Tech

Triple Zone z trzema przedziałami temperaturLodówka side by side SAMSUNG RS68N8241B1


Samsung od lat produkuje energooszczędne i zaawansowane technologicznie lodówki side by side. Ranking top 10 prezentuje modele pracujące w najwyższych klasach energetycznych, z innowacyjnymi dodatkami jak prezentowany model z kostkarką ClearView. Producent zastosował w nim metalowy panel na tylnej ściance (Metal Cooling), utrzymujący niską temperaturę we wnętrzu. Samsung postawił też na zwężenie ścianek urządzenia na rzecz większej pojemności SpaceMax. Niewątpliwą zaletą jest także cichy i wydajny kompresor Digital Inverter, objęty 10-letnią gwarancją.


Lodówka SAMSUNG RS68N8241B1 Side by side Kostkarka


SAMSUNG RS68N8241B1 Dane techniczne


Klasa efektywności energetycznej A++

Roczne zużycie energii 389 kWh

Poziom hałasu 39 dB(A)

Pojemność chłodziarki 407 l

Pojemność zamrażarki 210 lUdogodnienia


Technologia SpaceMax

System Twin Cooling Plus

Kostkarka i dystrybutor wody

Funkcja Precise Chef Cooling

Oświetlenie LEDLodówka side by side HISENSE RS694N4TF2


Uwielbiamy prezentować takie lodówki side by side! Ranking wyróżnia modele energooszczędne (pracujące w najwyższych klasach efektywności energetycznej), ale także zaawansowane wzorniczo. Tutaj producent postawił na połączenie koloru czarnego i inoxu, ukryte zawiasy i zdobienia w postaci profilowania drzwi. Urządzenie ma także spójnie wkomponowaną kostkarkę oraz dobrze zaprojektowane i oświetlone wnętrze. Hisense zadbał też o pełne wsparcie techniczne – m.in. Total No Frost, Multi Air Flow oraz funkcje szybkiego chłodzenia i mrożenia.


Lodówka HISENSE RS694N4TF2 Side by side Kostkarka


HISENSE RS694N4TF2 Dane techniczne


Klasa efektywności energetycznej A++

Roczne zużycie energii 344 kWh

Poziom hałasu 42 dB(A)

Pojemność chłodziarki 368 l

Pojemność zamrażarki 167 lUdogodnienia


Total No Frost

Funkcje szybkiego chłodzenia i mrożenia

Strefa Fresh Zone

Nawiew Multi Air flow

KostkarkaLodówka side by side HISENSE RS694N4TC2


Równie efektowna, co poprzednia lodówka side by side, jest prezentowana wersja w kolorze inox. Ku uciesze naszych klientów - jest także przystępna cenowo. Hisense zastosował w niej sprawdzone techniki chłodzenia m.in. Total No Frost czy Multi Air Flow. Dzięki nim chłodzone produkty będą zawsze w doskonałym stanie, bez względu na to, gdzie są umieszczone. Dodatkowo, zaimplementowana tutaj sprężarka inwerterowa – podobnie jak i w innych modelach Hisense – stabilizuje temperaturę, jest oszczędna i cicha.


Lodówka HISENSE RS694N4TC2 Side by side Kostkarka


HISENSE RS694N4TC2 Dane techniczne


Klasa efektywności energetycznej A++

Roczne zużycie energii 344 kWh

Poziom hałasu 42 dB(A)

Pojemność chłodziarki 368 l

Pojemność zamrażarki 167 lUdogodnienia


Dyspenser do wody i kostkarka

Oświetlenie LED

Strefa przechowywania Fresh Zone

Tryb wakacyjny

System samodomykający drzwiLodówka side by side BEKO GN 1416223ZX


Zastosowana w tym modelu technika Neo Frost eliminuje powstawanie szronu i lodu na żywności, a równomierne chłodzenie dba o długotrwałe przechowywanie, bez mieszania się zapachów. W pozbyciu nieprzyjemnych woni pomoże także filtr antyzapachowy FreshGuard. Beko zadbało o dodatkowe, innowacyjne wyposażenie lodówki side by side. Ranking zwrócił uwagę tutaj m.in. na niebieskie światło, które gwarantuje ciągłość procesu fotosyntezy w owocach i warzywach – nawet chłodzone, będą pełne smaku i dojrzałe.


Lodówka BEKO GN 1416223ZX Side by side Kostkarka


BEKO GN 1416223ZX Dane techniczne


Klasa efektywności energetycznej A+

Roczne zużycie energii 464 kWh

Poziom hałasu 43 dB(A)

Pojemność chłodziarki 376 l

Pojemność zamrażarki 165 lUdogodnienia


Active Fresh Blue Light

Funkcje superchłodzenie i supermrożenie

Aktywny jonizator

Komora MultiZone

Filtr antyzapachowyLodówka side by side WHIRLPOOL WQ9 E1L


Whirlpool słynący z innowacyjnego podejścia projektowego wyposażył urządzenie w pełną automatykę chłodzenia – od Total No Frostu dbającego o wilgotność, po sensory w zamrażarce mierzące temperaturę we wnętrzu. Dodatkowo, część mrożąca ma trzy strefy temperatury, dostosowane do rodzaju przechowywanych produktów (-7 st. C, -12 st. C, -18 st. C). W urządzeniu zastosowano także stopniowe oświetlenie LED, aby Twoje oczy łatwiej przyzwyczaiły się do otwieranych drzwi, np. kiedy w kuchni jest całkowicie ciemno.


Lodówka WHIRLPOOL WQ9 E1L Side by side Nofrost


WHIRLPOOL WQ9 E1L Dane techniczne


Klasa efektywności energetycznej A+

Roczne zużycie energii 485 kWh

Poziom hałasu 37 dB(A)

Pojemność chłodziarki 384 l

Pojemność zamrażarki 207 lUdogodnienia


Dotykowy wyświetlacz

Pełny No Frost

Stopniowe oświetlenie LED

Przenośne pudełko na lód

 Trzy strefy zamrażaniaLodówka side by side SAMSUNG RS68N8220S9


Tym modelem Samsung ponownie pokazuje swoje kompetencje w projektowaniu lodówki side by side. Ranking dostrzegł w niej nie tylko nowoczesny design, ale także praktyczne rozwiązania doceniane przez polskich klientów. Mowa choćby o pełnym No Frost oraz o systemie utrzymania wilgoci Twin Cooling Plus – w tym urządzeniu dbają o nią dwa niezależnie obiegi chłodzenia. Dodatkowo opatentowany przez Samsunga system Precise Chef Cooling wykrywa i minimalizuje nawet najdrobniejsze wahania temperatury, aby żywność była jak najdłuższej świeża. Cichą pracę zapewnia inwerterowy kompresor objęty 10-letnią gwarancją.


Lodówka SAMSUNG RS68N8220S9 Side by side Kostkarka


SAMSUNG RS68N8220S9 Dane techniczne


Klasa efektywności energetycznej A+

Roczne zużycie energii 450 kWh

Poziom hałasu 39 dB(A)

Pojemność chłodziarki 407 l

Pojemność zamrażarki 210 lUdogodnienia


Funkcja supermrożenia Power Freeze

Funkcja superchłodzenia Power Cool

Technologia SpaceMax

Kostkarka z dyspenserem wody

Pełny No Frost


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną