UCHWYTY MAGSAFE
MONTAŻ DO KRATKI
MONTAŻ DO SZYBY
UCHWYTY Z ŁADOWANIEM
UCHWYTY AUTOMATYCZNE
Kod: 2029789
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Kolor: Biały
Kolor: Biały
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Sugerowana cena producenta:
11,99 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
26,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
26,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Taniej o 10,00 zł
89,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
89,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 7.2 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 55 - 85 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu do 6 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu do 6 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 60 - 80 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenie o szerokości 58 - 94 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.


