Trwa ładowanie
Forma: Proszek
Smak: Wieloowocowy
Bez cukru: Tak
Ilość porcji w opakowaniu: 22
Wielkość porcji: 15 g
0 kcal
Izotonik bez dodatku cukru
Elektrolity i witaminy w jednej porcji
Zobacz wszystkie warianty
Izotonik bez dodatku cukru
Elektrolity i witaminy w jednej porcji
Zobacz wszystkie warianty

Cena jednostkowa: 19,69 zł/100 g

Zamów telefonicznie 756 756 756

Cena jednostkowa: 7,62 zł/100 g
Forma: Proszek
Smak: Wieloowocowy
Bez cukru: Nie
Ilość porcji w opakowaniu: 22
Wielkość porcji: 25 g
340 kJ/80 kcal

Cena jednostkowa: 10,36 zł/100 g

Cena jednostkowa: 7,62 zł/100 g

Cena jednostkowa: 8,75 zł/100 g
Forma: Proszek
Smak: Cytrynowy
Bez cukru: Tak
Ilość porcji w opakowaniu: 50
Wielkość porcji: 20 g
71 kcal

Cena jednostkowa: 14,00 zł/100 g

Cena jednostkowa: 13,49 zł/100 g

Cena jednostkowa: 19,69 zł/100 g

Cena jednostkowa: 19,69 zł/100 g

Cena jednostkowa: 7,62 zł/100 g

Cena jednostkowa: 10,36 zł/100 g

Cena jednostkowa: 6,00 zł/100 g
Forma: Proszek
Smak: Czerwone owoce
Bez cukru: Tak
Ilość porcji w opakowaniu: 50
Wielkość porcji: 20 g
71 kcal

Cena jednostkowa: 14,00 zł/100 g
Forma: Proszek
Smak: Cytrynowy
Bez cukru: Tak
Ilość porcji w opakowaniu: 1
Wielkość porcji: 20 g
70 kcal

Cena jednostkowa: 39,95 zł/100 g
Forma: Proszek
Smak: Czerwone owoce
Bez cukru: Tak
Ilość porcji w opakowaniu: 1
Wielkość porcji: 20 g
70 kcal

Cena jednostkowa: 39,95 zł/100 g

Cena jednostkowa: 19,69 zł/100 g

Cena jednostkowa: 10,36 zł/100 g

Cena jednostkowa: 7,62 zł/100 g
Forma: Proszek
Smak: Pomarańczowy
Bez cukru: Nie
Ilość porcji w opakowaniu: 22
Wielkość porcji: 25 g
340 kJ/80 kcal

Cena jednostkowa: 10,36 zł/100 g

Cena jednostkowa: 0,32 zł/100 g

Wartość poza zestawem:

17,91 zł

Cena jednostkowa: 5,94 zł/100 g

Wartość poza zestawem:

17,91 zł

Cena jednostkowa: 5,94 zł/100 g

Wartość poza zestawem:

17,91 zł

Cena jednostkowa: 5,94 zł/100 g

Wartość poza zestawem:

11,94 zł

Cena jednostkowa: 6,06 zł/100 g

Wartość poza zestawem:

11,94 zł

Cena jednostkowa: 6,06 zł/100 g

Wartość poza zestawem:

11,94 zł

Cena jednostkowa: 6,06 zł/100 g

Cena jednostkowa: 6,19 zł/100 g

Cena jednostkowa: 6,19 zł/100 g

Cena jednostkowa: 6,19 zł/100 g

Wartość poza zestawem:

11,94 zł

Cena jednostkowa: 60,00 zł/kg