- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1222)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Nożyce |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Tak | |
| Długość ostrza [mm]: | 420 |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 350 | |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Kompatybilność seria: | Graphite Energy+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Do drewna, Do stali |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3200 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Nie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| 5.0 | |
| Waga [kg]: | 3.94 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 65 | |
| Waga [kg]: | 0.7 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 11.2 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 25 - 65 | |
| 340 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Waga [kg]: | 19.6 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 30 - 75 | |
| 430 | |
| Centralna (6-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 2 x 4 | |
| Waga [kg]: | 19.6 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 30 - 75 | |
| 430 | |
| Centralna (6-stopniowa) | |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Tefal X-Pert 6.60 Allergy TY6837, Tefal X-pert 6.60 Animal Kit TY6878 |
| Nie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| 2.0 | |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ: | Akumulatorowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja siły wbijania: | Tak |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna długość zszywek [mm]: | 25 |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Wysięgnik: | Nie |
| Kolor: | Czarno-czerwono-zielony |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Średnica cięcia [mm]: | 45 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Nie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 400 | |
| 5.5 | |
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Waga [kg]: | 7.83 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |