- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1222)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Nie | |
| Długość ostrza [mm]: | 550 |
| Moc [W]: | 90 |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 2.2 |
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 2600 |
| Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: | 1.8 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 2 |
| Gwint przyłącza: | 3/4 cala |
| Waga [kg]: | 2.06 |
| Typ: | Akumulatorowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna długość zszywek [mm]: | 14 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [g]: | 1800 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 250 | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 5.1 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Niebiesko-czarno-czerwony |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 150 | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.75 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| 4 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 6.34 |
| Kompatybilność seria: | Stanley FATMAX 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Kompatybilność seria: | Stanley FATMAX 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 400 | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.65 |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kompatybilność seria: | Flexible Power System 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Brak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 400 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 400 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
| Szczotkowy | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.35 |
| 9.6 | |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 250 | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 5 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 65 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V, Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 5 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 4 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 3 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 4 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 4 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 5 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 4 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| 13 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3500 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | T 144 D |