- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1222)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Strumień światła [lm]: | 2100 |
| Klasa ochrony [IP]: | IP44 |
| Kolor: | Czarno-zielono-biały |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 2 | |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 9000 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 250 | |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Kompatybilność seria: | Stanley Fatmax 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Noże tnące, Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 5300 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 250 | |
| 400 | |
| Waga [kg]: | 5 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.36 |
| 150 | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Nie | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.88 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Kolor: | Niebiesko-czarno-srebrny |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 8000 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 300 | |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Moc [W]: | 425 |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4350 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.8 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.5 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4000 - 8500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2000 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kolor: | Czarno-szaro-niebieski |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Wysięgnik: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Długość całkowita [mm]: | 1115 |
| Średnica cięcia [mm]: | 28 |
| Materiał ostrza: | Stal hartowana |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Noże tnące | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 9500 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 230 | |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 5 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Moc [W]: | 25 |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Strumień światła [lm]: | 2250, 4000 |
| Klasa ochrony [IP]: | IK07, IP54 |
| Temperatura barwowa [K]: | 6500 |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Waga [kg]: | 2.5 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Zastosowanie: | Do blachodachówki, Do elewacji, Do tarasów |
| Średnica robocza [mm]: | 150 |
| Możliwość przyłącza wodnego: | Nie |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.9 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 500 |
| Energia udaru [J]: | 5.8 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Magnetyczny |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | XR Flexvolt |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Tak |