- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1222)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | Bezkluczykowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
|---|---|
| 8 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Moc [W]: | 1150 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 500 |
| Energia udaru [J]: | 5.8 |
| Waga [kg]: | 4.9 |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V |
| Typ uchwytu: | 1/4 cala |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4500 |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Waga [kg]: | 0.95 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Waga [kg]: | 1 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Soft Grip, Szybkomocujący |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 8500 |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Kompatybilność seria: | GBR 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V POWER FOR ALL |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Szerokość strugania [mm]: | 82 |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Waga [g]: | 2200 |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | SDS Max |
|---|---|
| 8 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 500 |
| Energia udaru [J]: | 7 |
| Waga [kg]: | 6.1 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 |
| Waga [kg]: | 4.1 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 24 |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 30 - 75 | |
| 460 | |
| Centralna (8-stopniowa) | |
| Akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 19.6 |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 30 - 75 | |
| 460 | |
| Centralna (8-stopniowa) | |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny 1/4 |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 10 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Moc [W]: | 8 |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Waga [kg]: | 1.135 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
|---|---|
| 1.5, 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1200 |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 150 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 90 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 720 |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 400 |
| 9 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 270 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1040 |
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 90 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 670 |
| 2, 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 120 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 150 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 80 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1200 |