- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1222)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Silnik: | Szczotkowy |
|---|---|
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2500 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ: | Do aluminium, Do drewna, Do metalu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wydajność [l/min]: | 210 |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Rodzaj: | Pompka |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Waga [kg]: | 0.3 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 700 |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Silnik: | Szczotkowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1300 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do wypompowywania - woda brudna, Do wypompowywania - woda czysta |
|---|---|
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 4200 |
| Waga [kg]: | 4 |
| Waga [g]: | 380 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Natężenie [A]: | 2.2 |
| Silnik: | Szczotkowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Szczotkowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Szczotkowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Waga [kg]: | 2 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Waga [g]: | 1770 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Rodzaj: | Smarownica akumulatorowa |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 0.45 |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 690 |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [g]: | 0.95 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Natężenie [A]: | 12 |
| Waga [g]: | 790 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Natężenie [A]: | 4.5 |
| Waga [g]: | 610 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Waga [g]: | 150 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Waga [g]: | 430 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Natężenie [A]: | 4.5 |
| Waga [g]: | 150 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Czas ładowania [min]: | 180 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 950 |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| 1800 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Tak | |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |
| Waga [kg]: | 5 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
|---|---|
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9800 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Tak | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Waga [kg]: | 5 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Nie | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Waga [kg]: | 2.7 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Tak |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Rodzaj: | Podkaszarka |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 8000 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 250 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Rodzaj: | Podkaszarka |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |
| Waga [kg]: | 3.8 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Tarcza tnąca, Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 6000 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 255 | |
| 300 |
| Waga [g]: | 400 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | NAC |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |
| Natężenie [A]: | 1.8 |