- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1222)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Nie | |
| Długość ostrza [mm]: | 200 |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 2 |
|---|---|
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 1800 |
| Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: | 1.8 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 2.5 |
| Gwint przyłącza: | 3/4 cala |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Przeznaczenie: | Do wypompowywania - woda czysta |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.38 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 192 | |
| Nie |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Moc [W]: | 4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 150 | |
| Nie |
| Typ: | Do drewna, Do metalu |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Nie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Kompatybilność seria: | Dewalt XR 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| 5.0 | |
| Nie |
| Rodzaj: | Kompresor |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowy |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 1.5 |
| Wydajność [l/min]: | 30 |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.28 |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 100 | |
| Tak |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Nie |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 2 |
|---|---|
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 2000 |
| Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: | 1.8 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 2 |
| Gwint przyłącza: | 1 cal, 3/4 cala |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Przeznaczenie: | Do wypompowywania - woda czysta |
| Nie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 100 | |
| 2.0 | |
| Nie |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 65 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1.94 |