- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1222)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 3 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 4 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Tak | |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Do drewna, Do metalu |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Nie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 250 | |
| 3.0 | |
| Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.7 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Stanley FATMAX 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Nożyce do trawy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.73 |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Nie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 100 | |
| 2.0 | |
| Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V, Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 5 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 3.6 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Noże tnące | |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 230 | |
| 330 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.13 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 100 | |
| Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Graphite Energy+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj: | Pompka |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wydajność [l/min]: | 530 |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 1.5 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |