- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (28)
AGD (2)
AGD do zabudowy (4)
AGD małe (230)
Komputery i tablety (15)
Smartfony i zegarki (1019)
Foto i kamery (11)
Gaming (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 3 |
| Funkcje ładowania: | Fast Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | |
| Zastosowanie: | , , , , , |
| Typ baterii: | |
| Liczba portów USB typ C: | 1 |
| Typ ładowania: | |
| Konstrukcja: | Standard |
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 3 |
| Funkcje ładowania: | Fast Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | |
| Zastosowanie: | , , , , , |
| Typ baterii: | |
| Liczba portów USB typ C: | 1 |
| Typ ładowania: | |
| Konstrukcja: | Standard |
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.1 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | |
| Zastosowanie: | , , , , , |
| Typ baterii: | |
| Liczba portów USB typ C: | 0 |
| Typ ładowania: | |
| Konstrukcja: | Slim |
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.1 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | |
| Zastosowanie: | , , , , , |
| Typ baterii: | |
| Liczba portów USB typ C: | 0 |
| Typ ładowania: | |
| Konstrukcja: | Standard |
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.4 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | Fast Charge |
| Materiał wykonania: | Plastik |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | |
| Zastosowanie: | , , , , , |
| Typ baterii: | |
| Liczba portów USB typ C: | 0 |
| Typ ładowania: | |
| Konstrukcja: | Slim |
98,77 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Tak |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 30 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Typ baterii: | Akumulator litowo-jonowy |
| Tak |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Tak |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Szary |
| Tak |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Różowy |
| Tak |
| Materiał wykonania: | Skóra ekologiczna |
|---|---|
| Kolor: | |
| Typ: | |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 10.5 x 12.5 x 5 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 16 |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 4 |
| Materiał wykonania: | Wieloskładnikowy |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Rodzaj produktu: | Magazyn energii |
| Pojemność [Wh]: | 1600 |
| Typ baterii: | LifePO4 |
| Liczba portów USB typ C: | 0 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 24.9 x 46 x 25.4 |
| Waga [kg]: | 22 |
| Maksymalna moc jednocześnie podłączonych urządzeń [W]: | 800 |
| Typ ładowania: | Ładowanie solarne |
| Maksymalna moc ładowania z paneli solarnych [W]: | 1200 |
| Maksymalne napięcie otwartego obwodu PV [V]: | 60 |
| Konstrukcja: | Standard |
| Prąd wyjściowy [A]: | 16 |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 4 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie laptopów, Ładowanie solarne, Ładowanie solarne |
| Materiał wykonania: | Wieloskładnikowy |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Rodzaj produktu: | Magazyn energii |
| Pojemność [Wh]: | 1600 |
| Typ baterii: | LifePO4 |
| Liczba portów USB typ C: | 0 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 24.9 x 46 x 25.4 |
| Waga [kg]: | 21.8 |
| Maksymalna moc jednocześnie podłączonych urządzeń [W]: | 800 |
| Typ ładowania: | Ładowanie solarne |
| Maksymalna moc ładowania z paneli solarnych [W]: | 2400 |
| Maksymalne napięcie otwartego obwodu PV [V]: | 60 |
| Konstrukcja: | Standard |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne, Korbowe, Solarne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Outdoor |
| Typ baterii: | AAA |
| Klasa IP: | IPX3 |
| Sygnał alarmowy SOS: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Czas pracy [h]: | do 34 |
| Radio: | Analogowe |
| Zastosowanie: | 5G |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia: | Router bezprzewodowy z modemem 5G |
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej [Mb/s]: | 2975 |
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5 Ghz (DualBand) |
| Obsługiwane standardy: | 5G, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wejście na kartę SIM: | Tak |
| Nie |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do brzucha, Do łydek, Do mięśni, Do nóg, Do piersi, Do pleców, Do ud |
| Ilość trybów masażu: | 6 |
| Nakładki: | Z wypustkami |
| Konstrukcja: | Bezprzewodowy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Elektryczna |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Długość [mm]: | 125 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Elektryczna |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Długość [mm]: | 126 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Komin |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Czas pracy [min]: | 480 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Elektryczna |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kurtka |
| Rozmiar: | XL |
| Czas pracy [min]: | 420 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Bielizna |
| Rozmiar: | M |
| Czas pracy [min]: | 420 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kurtka |
| Rozmiar: | XXL |
| Czas pracy [min]: | 420 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Waga [kg]: | 18.2 |
| Przeznaczenie: | Stacja zasilania |
| Rodzaj: | Dodatkowa bateria |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |