- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (763)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 50 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Moc [W]: | 800 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Energia udaru [J]: | 3.1 |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 30 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 28 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 14500 |
| Szerokość strugania [mm]: | 56 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 13000 |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ uchwytu: | 1/2", Sześciokątny 1/4 |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1100, 2300, 3400 |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 200 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 900 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 900 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3400 |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 200 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 900 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1400 |
| Średnica tarczy [mm]: | 85 |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 900 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 115 |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 1200 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 8000 |
| Waga [kg]: | 4.4 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 2050 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5300 |
| Średnica tarczy [mm]: | 235 |
| Waga [kg]: | 7.6 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 750 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 115 |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 180 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.6 |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 180 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.6 |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000 |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 11 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 710 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 18000 |
| Szerokość strugania [mm]: | 82 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1400 |
| Średnica tarczy [mm]: | 85 |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 850 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 14000 |
| Szerokość strugania [mm]: | 80 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ uchwytu: | SDS Max |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Moc [W]: | 1700 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 220 |
| Energia udaru [J]: | 19 |
| Waga [kg]: | 11.9 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 150 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 600 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 30000 |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ uchwytu: | Kluczykowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów, Ograniczenie głębokości |
| Moc [W]: | 1500 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1800 |
| Waga [kg]: | 4.8 |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 50 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 600 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 - 33000 |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 650 |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3100 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | T 144 D |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2800 |
| Długość skoku [mm]: | 18 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1260 |
| Waga [kg]: | 7.3 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 950 |
| Waga [kg]: | 5.7 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 300, 600 |