- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (7)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (1)
Warsztat i ogród (744)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal galwanizowana |
| Grubość [mm]: | 1.2 |
| Wysokość [mm]: | 15 |
| Kształt: | Kanciaste |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1000 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10500 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1000 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10500 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Typ: | Pozidriv |
| Materiał: | Stal S2 |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 100 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Typ: | Izolowany |
| Materiał: | Stal S2 |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 125 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Typ: | SL |
| Materiał: | Stal S2 |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 100 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Typ: | Pozidriv |
| Materiał: | Stal S2 |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 125 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Typ: | Philips |
| Materiał: | Stal S2 |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 125 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Typ: | Pozidriv |
| Materiał: | Stal S2 |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 125 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Typ: | Philips |
| Materiał: | Stal S2 |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 100 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Typ: | Do użytku profesjonalnego |
| Materiał: | Stal S2 |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 75 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Kwadratowy 12,7 mm (1/2 cala) |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 5 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Kwadratowy 12,7 mm (1/2 cala) |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Kwadratowy 12,7 mm (1/2 cala) |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 500 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 8 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | SDS Max |
| Energia udaru [J]: | 7 |