- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (7)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (1)
Warsztat i ogród (744)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz przemysłowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1250 |
| Typ filtra: | Hepa, Wstępny |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 25 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 9 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Tak |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 70 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 620 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.42 |
| Rodzaj: | Termodetektor |
| Wykrywane materiały: | Temperatura, Wilgotność powietrza |
| Alarm: | Dźwiękowy, Wizualny |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Napięcie [V]: | 12 |
| Rodzaj produktu: | Opalarka |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 2000 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 0.6 |
| Temperatura [st. C]: | 630 |
| Funkcja chłodzenia: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
|---|---|
| Typ: | Termowizja |
| Waga [g]: | 500 |
| Rodzaj: | Kamera termowizyjna |
| Typ interfejsu: | microUSB, Wi-Fi |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Współpraca z aplikacją mobilną: | Tak |
| Typ ogniskowej: | Stałoogniskowy |
| Czułość cieplna [mK]: | 50 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Typ filtra: | Papierowy |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.35 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 0.7 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Tak | |
| Dysze/szczotki: | Dysza szczelinowa 2w1 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 800 |
| Energia udaru [J]: | 2 |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 30 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Praca na mokro: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 750 - 3000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 180 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3.28 |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 54 |
| Rodzaj produktu: | Wiertarka udarowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1300 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.85 |
| Typ: | Udarowa |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000 |
| Moc [W]: | 550 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 33000 |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 25 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 620 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Energia udaru [J]: | 2.7 |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 30 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 26 |
| Waga [g]: | 450 |
|---|---|
| Funkcja chłodzenia: | Nie |
| Napięcie [V]: | 12 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 750 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Kompatybilność seria: | GWS |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Energia udaru [J]: | 2.7 |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 30 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 26 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 5.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 35 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 955 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 45 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 600, 700 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Rodzaj produktu: | Wiertarka |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 850 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3 |
| Typ: | Do betonu, Do drewna, Do stali |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 630 |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 40 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 11 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Waga [g]: | 700 |
|---|---|
| Funkcja chłodzenia: | Tak |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 14.4V, Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 2700 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 6.3 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 230 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 2800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 5.9 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 230 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 2800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 5.9 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 230 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| 8 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 150 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 150 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Kompatybilność seria: | GWS |