- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (763)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 190 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 4 |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 800 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 2.7 |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1800 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4050 |
| Średnica tarczy [mm]: | 305 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 21.4 |
| Rodzaj produktu: | Pilarka |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1100 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3800 |
| Średnica tarczy [mm]: | 180 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Moc [W]: | 1300 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 28000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 800 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 2.7 |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 290 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 2.6 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1200 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 450 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 250 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 2.5 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 880 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 3.2 |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Moc [W]: | 2000 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 - 25000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 6.3 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V, Professional 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6000 - 10000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Waga [kg]: | 0.93 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 2.5 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Czas ładowania [min]: | 50 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 955 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 6 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 750 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Kompatybilność seria: | GWS |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Rodzaj produktu: | Lampa warsztatowa |
| Strumień światła [lm]: | 1900 |
| Klasa ochrony [IP]: | IP20 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V, Professional 18V |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 65 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 900 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Czas ładowania [min]: | 50 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 800 |