- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (7)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (1)
Warsztat i ogród (744)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 1100 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3800 |
| Średnica tarczy [mm]: | 180 |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do szyn prowadzących |
|---|---|
| Typ: | Automatyczny |
| Rodzaj: | Ścisk |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Moc [W]: | 250 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Moc [W]: | 880 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Energia udaru [J]: | 3.2 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Moc [W]: | 2000 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 - 25000 |
| Waga [kg]: | 6.3 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 4 | |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V, Professional 18V |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6000 - 10000 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.93 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 5.5 | |
| Czas ładowania [min]: | 50 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 955 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 6 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Typ: | Regulowany |
|---|---|
| Rodzaj: | Drogomierz |
| Pomiar elektroniczny: | Nie |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Szerokość [mm]: | 318.5 |
| Zasięg [m]: | 1000 |
| Waga [kg]: | 2.28 |
|---|---|
| Typ: | Szyna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Metal |
| Długość [mm]: | 1600 |
| Szerokość [mm]: | 142 |
| Typ: | Optyczny |
|---|---|
| Rodzaj: | Niwelator |
| Pomiar elektroniczny: | Nie |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Szerokość [mm]: | 135 |
| Zasięg [m]: | 120 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 5 | |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Typ: | Zwijana |
|---|---|
| Rodzaj: | Miara zwijana |
| Szerokość [mm]: | 27 |
| Materiał wykonania: | ABS, Guma, Stal |
| Zasięg [m]: | 5 |
| Moc [W]: | 1400 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Moc [W]: | 900 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2600 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| 2 | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 100 |
| Kompatybilność seria: | Professional 10.8V, Professional 12V |
| Rodzaj produktu: | Zakrętarka udarowa |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| 2 | |
| Czas ładowania [min]: | 30 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 1600 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3400 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 200 |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Rodzaj produktu: | Zakrętarka udarowa |
| Waga [kg]: | 10 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc silnika [W]: | 350 |
| Średnica tarczy szlifierskiej [mm]: | 150 |
| Przeznaczenie: | Do odsysania pyłu |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Rodzaj: | Zasysacz pyłu |
| Rodzaj produktu: | Odsysacz pyłu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| 6 | |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1300 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 36V |
| Typ: | Do drewna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Wilgotnościomierz |
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Szerokość [mm]: | 62 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 5 | |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ: | Do pomiaru napięcia |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Tester napięcia |
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Szerokość [mm]: | 28 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka akumulatorowa |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3300 |
| Długość skoku [mm]: | 20 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |