- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (763)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przeznaczenie: | Do szyn prowadzących |
|---|---|
| Typ: | Automatyczny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Rodzaj: | Ścisk |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Rodzaj produktu: | Zakrętarka udarowa |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 100 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | 1/4 cala, Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Rodzaj produktu: | Zakrętarka udarowa |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 200 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Średnica tarczy szlifierskiej [mm]: | 150 |
| Waga [kg]: | 10 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do odsysania pyłu |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Rodzaj produktu: | Odsysacz pyłu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Zasysacz pyłu |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 2000 |
| Waga [kg]: | 32.1 |
| Rodzaj produktu: | Piła ukosowa |
| Średnica tarczy [mm]: | 305 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ: | Do drewna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Wilgotnościomierz |
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Szerokość [mm]: | 62 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 32 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Energia udaru [J]: | 2 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 26 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ: | Do pomiaru napięcia |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Tester napięcia |
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Szerokość [mm]: | 28 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Waga [kg]: | 1 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1700 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 2200 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Waga [kg]: | 5.2 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Średnica tarczy [mm]: | 230 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Typ: | Udarowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1100 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.7 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do wiertarek |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Odsysacz pyłu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Przystawka do odsysania pyłu |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 880 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Energia udaru [J]: | 3.2 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1600 |
| Waga [kg]: | 17.3 |
| Rodzaj produktu: | Piła ukosowa |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ: | Szyna |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.18 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Metal |
| Długość [mm]: | 3100 |
| Szerokość [mm]: | 142 |
| Typ: | Szyna |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Metal |
| Długość [mm]: | 2100 |
| Szerokość [mm]: | 142 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Pokrywa odsysająca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Typ: | Do aluminium, Do drewna, Do stali |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 800 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3000 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |