- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (762)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Nie | |
| Długość ostrza [mm]: | 600 |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowy |
| Wysięgnik: | Nie |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Średnica cięcia [mm]: | 25 |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1050 |
| Energia udaru [J]: | 2 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Moc [W]: | 1250 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 20 |
| Moc [W]: | 200 |
|---|---|
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Energia udaru [J]: | 1.5 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Rodzaj: | Laser obrotowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Długość [cm]: | 18.3 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 2.4 |
| Waga [g]: | 2000 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2300 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Moc [W]: | 425 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4350 |
| Energia udaru [J]: | 2.6 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Młotowiertarka |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4", Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Materiał: | Stal S2 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza: | TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30, TX40, TX45, TX50 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Moc [W]: | 1100 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 150 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 20000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Opalarka |
| Temperatura [st. C]: | 300, 500 |
| Zużycie powietrza [l/min]: | 175 |
| Funkcja chłodzenia: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do młotowiertarki |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Zestaw do odsysania pyłu |
| Typ: | Z kamerą celowniczą |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Pamięć urządzenia: | 50 pomiarów |
| Zasięg pomiaru [m]: | 100 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 980 |
| Energia udaru [J]: | 2.4 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Rodzaj: | Kieszeń na narzędzia |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Wykonanie: | Poliester |
| Uchwyt: | Nie |
| System modułowy: | Tak |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 50 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Moc [W]: | 750 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 7300 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |