- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (763)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
|---|---|
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1000 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 7300 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 4.5 |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
|---|---|
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1000 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
|---|---|
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1050 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 3/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 |
|---|---|
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 12 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Rodzaj produktu: | Wkrętarka |
| Przeznaczenie: | Do laserów krzyżowych |
|---|---|
| Waga [kg]: | 4.1 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Stal |
| Zastosowanie: | Do laserów krzyżowych |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1800 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Energia udaru [J]: | 2 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 30 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.72 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 30 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.5 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wykrywane materiały: | Drewno, Metal, Przewody pod napięciem, Rury z tworzyw sztucznych (wypełnione wodą) |
| Pamięć danych: | Nie |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Laserowy |
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3800 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 18.1 |
| Średnica tarczy [mm]: | 355 |
| Rodzaj produktu: | Przecinarka do metalu |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3600 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 15 |
| Średnica tarczy [mm]: | 200 |
| Moc silnika [W]: | 600 |
| Średnica tarczy szlifierskiej [mm]: | 200 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3400 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.1 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 165 |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do prac remontowo-budowlanych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do prac remontowo-budowlanych |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4700 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 3.8 |
| Średnica tarczy [mm]: | 165 |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6250 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 4.7 |
| Średnica tarczy [mm]: | 165 |
| Rodzaj produktu: | Zagłębiarka |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Typ: | Do aluminium, Do metalu |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka akumulatorowa |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2800 |
| Długość skoku [mm]: | 18 |
| Typ brzeszczotu: | T 144 D, T 308 B |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2720 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | SDS Max |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 8.3 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Energia udaru [J]: | 13 |
| Rodzaj produktu: | Młot wyburzeniowy |