- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (11)
AGD (3)
AGD małe (8)
Komputery i tablety (235)
Smartfony i zegarki (5)
Foto i kamery (7)
Fitness i sport (3)
Dom (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 7-165U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| 60 | |
| Złącza: | 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 3 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort i Power Delivery) |
| 2560 x 1600 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Waves MaxxAudio Pro, Wbudowane 2 głośniki niskotonowe (2x 2W), Wbudowane 2 głośniki wysokotonowe (2x 2W) |
| Dodatkowe informacje: | ComfortView Plus, Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Qualcomm Snapdragon X Elite | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8448MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 15", 2496 x 1664px, Matryca PixelSense Flow, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Zasilacz |
| 120 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x Surface Connect, 1 x USB 3.2 Gen. 2, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe... |
| 2496 x 1664 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Wbudowany głośnik |
| Dodatkowe informacje: | Automatyczne zarządzanie kolorem, Dolby Vision IQ, Format obrazu: 3:2, Kolor adaptacyjny, Kontrast adaptacyjny... |
| Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8448MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 14", 2560 x 1600px, Matryca WVA, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| 60 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| 2560 x 1600 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Wbudowane 4 głośniki |
| Dodatkowe informacje: | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8448MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| 60 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 2 x USB 3.2 Gen. 1... |
| 1920 x 1200 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Dolby Audio, Wbudowane 2 głośniki (2x 2W) |
| Dodatkowe informacje: | 87.5% screen-to-body ratio, Certyfikat Eyesafe 2.0, Format obrazu: 16:10, Kąt widzenia: 85/85/85/85, Kontrast: 800:1... |
| AMD Ryzen 7 7730U | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, 90Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | Brak |
| 90 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen. 2... |
| 2880 x 1800 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Audio by Harman, Technologia Smart Amplifier, Wbudowany głośnik |
| Dodatkowe informacje: | 65% mniej szkodliwego światła niebieskiego, 85% screen-to-body ratio, Certyfikat TÜV Rheinland, Format obrazu: 16:10... |
| Intel Core i7-1165G7 | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 2666MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 13.3", 1920 x 1080px, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| 60 | |
| Złącza: | 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 2 x USB 3.2 Gen. 1, 2 x USB Type-C (z Thunderbolt 4) |
| 1920 x 1080 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Technologia Smart Amplifier, THX Spatial Audio, Wbudowane 4 głośniki |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:9, Głębia koloru: 16.8 milionów kolorów, Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3... |
| Rodzaj: | Rysik |
|---|---|
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | Nie wymaga ładowania |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Aluminium |
Sugerowana cena producenta:
5 299 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x etui do przechowywania, 2 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Dotykowy ekran, Inteligentna kontrola temperatury, Silnik BLDC, Technologia Jonowa |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x etui do przechowywania, 2 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Dotykowy ekran, Inteligentna kontrola temperatury, Silnik BLDC, Technologia Jonowa |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Karta pamięci, Uchwyt montażowy, Zestaw montażowy, Zewnetrzna antena GPS |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3.5 |
| 122 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
| Tak |
| Rodzaj: | Wioślarz |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Magnetyczny | |
| Regulacja oporu: | Tak |
| Ćwiczone partie mięśni: | Brzuch, Nogi, Plecy, Ramiona |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 120 |
| Wyświetlacz: | Tak |
Zakres od A do G
| 5 kWh = 5.75 zł | |
| Wyposażenie: | Kabel HDMI, Kabel USB-C - USB-A, Kabel USB-C - USB-C, Zasilacz |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Ekran: | 21.5", 1920 x 1080px, IPS |
Zakres od A do G
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | |
| Rodzaj produktu: | Zamek szyfrowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Dedykowana aplikacja: | Tuya Smart |
| Sposób odblokowania: | Aplikacja, Brelok, Karta, Kod |
| Stopień ochrony [IP]: | IP68 |
| Wyposażenie: | 2 x mikrofon, Kabel USB, Pasek do przenoszenia |
|---|---|
| Tak | |
| Nie | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Tak |
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 3840 x 2400px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| 120 | |
| Złącza: | 2 x USB Type-C (z Thunderbolt 4 i DisplayPort oraz Power Delivery) |
| 3840 x 2400 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Dolby Atmos, Hi-Def, Technologia Smart Amplifier, Wbudowane 2 głośniki niskotonowe (2x 3W)... |
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat Eyesafe 2.0, Certyfikat TÜV Rheinland, Dolby Vision, Fabryczna kalibracja kolorów, Format obrazu: 16:10... |
| Intel Core i5-1334U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Złącza: | 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 2 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 |
| 1920 x 1200 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Przetwarzanie dźwięku DTS, Wbudowane 2 głośniki stereo |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:10, Szkło Corning Gorilla Glass 3, Wąska ramka |
| Intel Core Ultra 7-255U | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | Brak |
| 60 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 2 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort i Power Delivery)... |
| 1920 x 1200 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Dolby Audio, Wbudowane 2 głośniki stereo (2x 2W) |
| Dodatkowe informacje: | 10 punktów dotykowych |
| Intel Core Ultra 7-255U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| 60 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 4 (z Thunderbolt 4, DisplayPort i Power Delivery)... |
| 1920 x 1200 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Audio by Harman, Dolby Atmos, Hi-Def, Wbudowane 2 głośniki stereo (2x 2W) |
| Dodatkowe informacje: | 10 punktów dotykowych, Certyfikat Eyesafe 2.0, Dolby Vision, Format obrazu: 16:10, Kąt widzenia: 89/89/89/89... |
| Kolor: | Biały, Jasny Brąz |
|---|---|
| Wyposażenie: | Ramka cyfrowa, Podstawka montażowa, Kabel zasilający, Ramka drewniana |
| Zasilanie: | USB-C |
| Wielkość ekranu [cal]: | |
| Rozdzielczość ekranu: | |
| Odtwarzanie: | Funkcja automatycznego timera, Odtwarzanie losowe, Pokaz slajdów, Możliwość dodawania opisów do zdjęć... |
| Formaty odtwarzania zdjęć: | JPEG, JPG, PNG |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Odtwarzanie wideo: | Tak |
| Kolor: | Czarny, Biały |
|---|---|
| Wyposażenie: | Ramka cyfrowa, Podstawka montażowa, Kabel zasilający, Ramka wymienna |
| Zasilanie: | USB-C |
| Wielkość ekranu [cal]: | |
| Rozdzielczość ekranu: | |
| Odtwarzanie: | Funkcja automatycznego timera, Odtwarzanie losowe, Pokaz slajdów, Możliwość dodawania opisów do zdjęć... |
| Formaty odtwarzania zdjęć: | JPEG, JPG, PNG |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Odtwarzanie wideo: | Tak |
| Kolor: | Biały, Ciemny Brąz |
|---|---|
| Wyposażenie: | Ramka cyfrowa, Podstawka montażowa, Kabel zasilający, Ramka drewniana |
| Zasilanie: | USB-C |
| Wielkość ekranu [cal]: | |
| Rozdzielczość ekranu: | |
| Odtwarzanie: | Funkcja automatycznego timera, Odtwarzanie losowe, Pokaz slajdów, Możliwość dodawania opisów do zdjęć... |
| Formaty odtwarzania zdjęć: | JPEG, JPG, PNG |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Odtwarzanie wideo: | Tak |
| Kolor: | Biały, Czarny |
|---|---|
| Wyposażenie: | Ramka cyfrowa, Podstawka montażowa, Kabel zasilający, Ramka wymienna |
| Zasilanie: | USB-C |
| Wielkość ekranu [cal]: | |
| Rozdzielczość ekranu: | |
| Odtwarzanie: | Funkcja automatycznego timera, Odtwarzanie losowe, Pokaz slajdów, Możliwość dodawania opisów do zdjęć... |
| Formaty odtwarzania zdjęć: | JPEG, JPG, PNG |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Odtwarzanie wideo: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Obroża antyszczekowa, elektryczna obroża do treningu posłuszeństwa |
| Rozmiar: | S-XL |
| Materiał: | Plastik, Nylon |
| Zapięcie: | Klamra |
| Zakres regulacji: | 20-60 |
| Cechy: | Antyszczekowa, Wibracje + Dźwięk, Wibracje + Dźwięk + Impuls Elektryczny |
| Dodatkowe informacje: | Antyszczekowa, Regulacja |
| Rodzaj: | Elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wyposażenie: | Ekran |
| Elektromagnetyczny | |
| Regulacja oporu: | Tak |
| Ćwiczone partie mięśni: | Plecy, ramiona, klatka piersiowa |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 150 |
| Wyświetlacz: | Tak |