- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (11)
AGD (3)
AGD małe (8)
Komputery i tablety (235)
Smartfony i zegarki (5)
Foto i kamery (7)
Fitness i sport (3)
Dom (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Pentium Gold 4425Y | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 128GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 615 |
| Ekran: | 10.5", 1920 x 1280px, Matryca PixelSense, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 S (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Intel Core i5-8250U | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 128GB |
| Ekran: | 12.3", 2736 x 1824px, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Intel Core i7-8650U | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Ekran: | 13.5", 3000 x 2000px, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 Professional |
| Rodzaj: | Niania elektroniczna |
|---|---|
| Kolor: | Biało-szary |
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 300 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |