- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (285)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (437)
Smartfony i zegarki (957)
Foto i kamery (52)
Gaming (20)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i7-1165G7 | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 2666MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 13.3", 1920 x 1080px, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Moc [W]: | 850 |
|---|---|
| Liczba tostów: | 2 |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania, Ruszt do bułek |
| Funkcje dodatkowe: | 6-stopniowa regulacja stopnia opiekania |
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | 900 |
|---|---|
| Liczba tostów: | 2 |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania, Ruszt do bułek |
| Funkcje dodatkowe: | 7-stopniowa regulacja stopnia opiekania |
| Wykonanie obudowy: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | 850 |
|---|---|
| Liczba tostów: | 2 |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja High Lift, Wbudowany schowek na przewód, Zatrzymanie opiekania |
| Wykonanie obudowy: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
249 zł
| Moc [W]: | 850 |
|---|---|
| Liczba tostów: | 2 |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania |
| Funkcje dodatkowe: | 7-stopniowa regulacja stopnia opiekania, Antypoślizgowe nóżki, Funkcja podnoszenia tostów, Podgrzewanie... |
| Wykonanie obudowy: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
229 zł
| Moc [W]: | 900 |
|---|---|
| Liczba tostów: | 2 |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Ruszt do bułek |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Lampki kontrolne, Podgrzewanie, Regulacja stopnia przyrumienienia, Zatrzymanie opiekania |
| Wykonanie obudowy: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
| Moc [W]: | 1500 |
|---|---|
| Liczba tostów: | 4 |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania, Ruszt do bułek |
| Funkcje dodatkowe: | 6-stopniowa regulacja stopnia opiekania, Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne centrowanie pieczywa... |
| Wykonanie obudowy: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Beżowy |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | Nie wymaga ładowania |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Aluminium |
| Moc [W]: | 930 |
|---|---|
| Liczba tostów: | 2 |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania |
| Funkcje dodatkowe: | 6-stopniowa regulacja stopnia opiekania, Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne centrowanie pieczywa, Ekran dotykowy... |
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |