- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (285)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (436)
Smartfony i zegarki (948)
Foto i kamery (52)
Gaming (20)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja: | , , |
| Możliwość rozbudowy: | Tak |
| Dedykowana aplikacja: | Aqara Home |
| Przeznaczenie: | Do sterowania energią |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Zawartość zestawu: | 1 x kamera, 1 x uchwyt |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik ruchu, Czujnik temperatury, Funkcja Vox, Funkcja Zoom, Lampka nocna, Możliwość montażu na ścianie... |
| Komunikacja: | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [W]: | 37.44 |
| Dedykowana aplikacja: | Nanoleaf |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W/m]: | 7.2 |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGB) |
| Ilość źródeł światła: | 156 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość sterowania przy pomocy smartfona lub tableta |
| Miejsce montażu: | Szafa Rack 19" |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 0.5U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Miejsce montażu: | Szafa Rack 19" |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Zawartość zestawu: | Szkło hartowane, Zestaw do czyszczenia |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka tabletu: | Samsung |
| Model tabletu: | Galaxy Tab S9 Ultra |
| Seria tabletu: | Galaxy Tab S |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Nie |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Grubość: 0.3 mm, Łatwy montaż, Twardość 7H, Wzmocnienie ekranu do 250% |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka tabletu: | Samsung |
| Model tabletu: | Galaxy Tab S9+ |
| Seria tabletu: | Galaxy Tab S |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Nie |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Grubość: 0.3 mm, Łatwy montaż, Twardość 7H, Wzmocnienie ekranu do 250% |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka tabletu: | Lenovo |
| Model tabletu: | Yoga Tab 11 |
| Seria tabletu: | Yoga Tab |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Nie |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Twardość 7H |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka tabletu: | Nokia |
| Model tabletu: | T20 |
| Seria tabletu: | T |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Zawartość zestawu: | Ściereczka antystatyczna, Szkło hartowane |
| Rodzaj: | Folia |
|---|---|
| Kompatybilność: | Nintendo New 2DS XL |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Zawartość zestawu: | 2 folie ochronne na ekrany, Ściereczka antystatyczna |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Kompatybilność: | |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Marka telefonu: | Xiaomi |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Mix Fold 4 |
| Cechy dodatkowe: | Chroni całe urządzenie wraz z zaokrągleniem wyświetlacza, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Wyposażenie: | Etui, Osłona (2 szt.), Przylepce adhezyjne (2 szt.), Ściereczka do czyszczenia (2 szt.) |
| Zastosowanie: | Kamery Insta360 |
| Rodzaj akcesorium: | , |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Wyposażenie: | Osłona ekranu |
| Zastosowanie: | Kamery GoPro Hero 11 Black Mini |
| Rodzaj akcesorium: |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Wyposażenie: | Ściereczka z mikrofibry, Szkło hartowane na tylny ekran LCD (2 szt.), Szkło na ekran z przodu (2 szt.)... |
| Zastosowanie: | Kamery GoPro Hero 9 Black |
| Rodzaj akcesorium: |
| Kolor: | Czarny-inox |
|---|---|
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania, Ruszt do bułek |
| Moc [W]: | 770 |
| Liczba tostów: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne centrowanie pieczywa, Lampki kontrolne, Podgrzewanie, Regulacja stopnia przyrumienienia... |
| Wykonanie obudowy: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Ekran na stojaku |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Mobilne |
| Elektryczny: | Nie |
| Wysokość ekranu [cm]: | 175 |
| Szerokość ekranu [cm]: | 175 |
| Rodzaj powierzchni: | |
| Mocowanie ekranu: | |
| Sposób rozwijania ekranu: | |
| Mobilny: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zastosowanie: | Mobilne |
| Elektryczny: | Nie |
| Wysokość ekranu [cm]: | 149 |
| Szerokość ekranu [cm]: | 266 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 220 |
| Rodzaj powierzchni: | |
| Mocowanie ekranu: | , |
| Sposób rozwijania ekranu: | |
| Mobilny: | Tak |
| Rodzaj: | Ekran ścienny, Ekran sufitowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Edukacja, Kino domowe, Prezentacje biznesowe |
| Elektryczny: | Nie |
| Wysokość ekranu [cm]: | 150 |
| Szerokość ekranu [cm]: | 200 |
| Rodzaj powierzchni: | |
| Mocowanie ekranu: | , |
| Sposób rozwijania ekranu: | |
| Mobilny: | Nie |