- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (285)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (436)
Smartfony i zegarki (947)
Foto i kamery (52)
Gaming (20)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| 178.5 x 91.4 x 72.5 | |
| 101 | |
| 345 chłodziarka + 232 zamrażarka | |
| 351 kWh = 403.65 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 39 | |
| Funkcje: | Dystrybutor wody, Sterowanie smartfonem, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Wymuszona cyrkulacja powietrza |
| Wyświetlacz: | Zewnętrzny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| 178.5 x 91.4 x 72.5 | |
| 101 | |
| 345 chłodziarka + 232 zamrażarka | |
| 351 kWh = 403.65 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 39 | |
| Funkcje: | Dystrybutor wody, Sterowanie smartfonem, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Wymuszona cyrkulacja powietrza |
| Wyświetlacz: | Zewnętrzny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| 178.5 x 91.4 x 72.5 | |
| 101 | |
| 345 chłodziarka + 232 zamrażarka | |
| 351 kWh = 403.65 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 39 | |
| Funkcje: | Dystrybutor wody, Sterowanie smartfonem, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Wymuszona cyrkulacja powietrza |
| Wyświetlacz: | Zewnętrzny |
Zakres od A do G
| Elektryczny: | Tak |
|---|---|
| Wysokość ekranu [cm]: | 181.2 |
| Szerokość ekranu [cm]: | 290 |
| Szerokość całkowita [cm]: | 309.6 |
| Rodzaj powierzchni: | |
| Mocowanie ekranu: | Ścienny, Sufitowy |
| Sposób rozwijania ekranu: | Bezprzewodowy z pilota, Z przełącznika ściennego |
| Mobilny: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Elektryczny: | Nie |
|---|---|
| Wysokość ekranu [cm]: | 152 |
| Szerokość ekranu [cm]: | 203 |
| Szerokość całkowita [cm]: | 218.5 |
| Rodzaj powierzchni: | |
| Mocowanie ekranu: | Ścienny, Sufitowy |
| Sposób rozwijania ekranu: | Ręczny |
| Mobilny: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 24 kl/s, FullHD - 60 kl/s, VGA - 240 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 16 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Wodoodporność: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 220 - 240 V 50/60 Hz |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Samsung OLED |
| Tak | |
| 77" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 220 - 240 V 50/60 Hz |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Samsung OLED |
| Tak | |
| 65" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, TCL Game Master |
| Tak | |
| 98" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth |
| Tak | |
| 32" LED, Full HD, 1920 x 1080px | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Hisense VIDAA |
| Tak | |
| 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Philips Ambilight 3-stronny |
| Tak | |
| 43" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G