- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (285)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (436)
Smartfony i zegarki (955)
Foto i kamery (52)
Gaming (20)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW, AZW3, DOC, DOCX, EPUB, HTML, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor obudowy: | Zielony |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6.8 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | DOC, DOCX, HTML, MOBI, PDF, PMP, PRC, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor obudowy: | Zielony |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6.8 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW, DOCX, HTML, MOBI, PDF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor obudowy: | Zielony |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW, AZW3, DOC, DOCX, EPUB, HTML, MOBI, PDF, PRC, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | DOC, EPUB, FB2, HTML, MOBI, PDF(DRM), RTF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor obudowy: | Fioletowy |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 8 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW, AZW3, DOC, DOCX, HTML, MOBI, PDF, PRC, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 2K - 60 kl/s, 4K - 30 kl/s, FullHD - 120 kl/s, FullHD - 30 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 120 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 20 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 34 | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 27 | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 27 | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 27 | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 32 | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 48.7 | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 12.45 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Windows 10 Home | |
| Złącza: | 1 x Surface Connect, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x USB Type-C, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe |
| Kolor obudowy: | Platynowy |
| RAM: | 8GB, LPDDR4X |
| Dysk SSD: | 128GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 12.45", 1536 x 1024px, Matryca PixelSense, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| 13.5 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Chrome OS | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Kolor obudowy: | Szary |
| RAM: | 8GB, LPDDR4X |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | ARM Mali-G57 MC5 |
| Ekran: | 13.5", 2256 x 1504px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Chrome OS |