- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (285)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (436)
Smartfony i zegarki (947)
Foto i kamery (52)
Gaming (20)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przekątna ekranu [cal]: | 6.8 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW, DOCX, HTML, MOBI, PDF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor obudowy: | Zielony |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW, AZW3, DOC, DOCX, EPUB, HTML, MOBI, PDF, PRC, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | DOC, EPUB, FB2, HTML, MOBI, PDF(DRM), RTF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor obudowy: | Fioletowy |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 8 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW, AZW3, DOC, DOCX, HTML, MOBI, PDF, PRC, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 2K - 60 kl/s, 4K - 30 kl/s, FullHD - 120 kl/s, FullHD - 30 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 120 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 20 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 34 | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 27 | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 27 | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 27 | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 32 | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 48.7 | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 12.45 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Windows 10 Home | |
| Złącza: | 1 x Surface Connect, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x USB Type-C, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe |
| Kolor obudowy: | Platynowy |
| RAM: | 8GB, LPDDR4X |
| Dysk SSD: | 128GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 12.45", 1536 x 1024px, Matryca PixelSense, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| 13.5 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Chrome OS | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Kolor obudowy: | Szary |
| RAM: | 8GB, LPDDR4X |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | ARM Mali-G57 MC5 |
| Ekran: | 13.5", 2256 x 1504px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| 10.1 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Windows 11 Professional | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x Mini HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x USB Type-C... |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| RAM: | 4GB, DDR3 |
| Dysk SSD: | 256GB eMMC |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| Ekran: | 10.1", 1280 x 800px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 14 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Windows 11 Professional | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart inteligentnych (SmartCard), 1 x HDMI 2.1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 16 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Windows 11 Professional | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart inteligentnych (SmartCard), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN)... |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| RAM: | 64GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 16", 3840 x 2400px, Matryca OLED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 14 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1 TMDS, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 13 | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Surface Connect, 2 x USB 4 (z Thunderbolt 4, DisplayPort i Power Delivery) |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13", 2880 x 1920px, Matryca PixelSense Flow, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |