- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6089)
Gaming (147)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biało-niebieski |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-granatowo-pomarańczowy |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-czerwony |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-przezroczysty |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 7200 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-zielony |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 30000 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 8000 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Optyczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
849 zł
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 10000 |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Optyczno-mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Kolor: | Jasnoszary |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 7200 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 36000 |