- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD małe (42)
Smartfony i zegarki (446)
Fitness i sport (8)
Dom (359)
Książki, muzyka, film (118)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Styl: | Klasyczny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 53 |
| Materiał wykonania: | Metal, Pianka Foamiran |
| Rodzaj wykończenia: | Matowy |
| Możliwość formowania: | Tak |
| Typ: | Margaretka |
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Styl: | Klasyczny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 53 |
| Materiał wykonania: | Metal, Pianka Foamiran |
| Rodzaj wykończenia: | Matowy |
| Możliwość formowania: | Tak |
| Typ: | Margaretka |
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Styl: | Klasyczny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 53 |
| Materiał wykonania: | Metal, Pianka Foamiran |
| Rodzaj wykończenia: | Matowy |
| Możliwość formowania: | Tak |
| Typ: | Margaretka |
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Styl: | Nowoczesny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 250 |
| Typ: | Zaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 130 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Łatwa w zakładaniu, Średnica przelotek: 4 cm, Tolerancja rozmiaru +/- 3% |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester |
| Kolor: | Kremowy |
| Styl: | Klasyczny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 82 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Możliwość formowania: | Nie |
| Typ: | Margaretka |
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Styl: | Klasyczny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 82 |
| Materiał wykonania: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wykończenia: | Matowy |
| Możliwość formowania: | Tak |
| Typ: | Margaretka |
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Styl: | Botaniczny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 81 |
| Materiał wykonania: | Metal, Poliester, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wykończenia: | Matowy |
| Możliwość formowania: | Tak |
| Typ: | Margaretka |
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Styl: | Efektowny, Nowoczesny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 250 |
| Typ: | Delikatnie filtruje światło |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Ładnie się układa, Miękki w dotyku materiał, Ozdobny pas... |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester - etamina |
| Kolor: | Biały |
| Styl: | Efektowny, Nowoczesny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 250 |
| Typ: | Delikatnie filtruje światło |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Ładnie się układa, Miękki w dotyku materiał, Ozdobny pas... |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester - etamina |
| Kolor: | Kremowy |
| Styl: | Efektowny, Nowoczesny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 250 |
| Typ: | Delikatnie filtruje światło |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Ładnie się układa, Miękki w dotyku materiał, Ozdobny pas... |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester - etamina |
| Kolor: | Biało-srebrny |
| Styl: | Efektowny, Nowoczesny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 250 |
| Typ: | Delikatnie filtruje światło |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Ładnie się układa, Miękki w dotyku materiał, Ozdobny pas... |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester - etamina |
| Kolor: | Kremowy |
| Styl: | Klasyczny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 76 |
| Materiał wykonania: | Metal, Pianka Foamiran |
| Rodzaj wykończenia: | Matowy |
| Możliwość formowania: | Tak |
| Typ: | Margaretka |
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Styl: | Klasyczny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 76 |
| Materiał wykonania: | Metal, Pianka Foamiran |
| Rodzaj wykończenia: | Matowy |
| Możliwość formowania: | Tak |
| Typ: | Margaretka |
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Styl: | Klasyczny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 76 |
| Materiał wykonania: | Metal, Pianka Foamiran |
| Rodzaj wykończenia: | Matowy |
| Możliwość formowania: | Tak |
| Typ: | Margaretka |
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Styl: | Efektowny, Nowoczesny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 250 |
| Typ: | Delikatnie filtruje światło |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Ładnie się układa, Łatwa w zakładaniu, Miękki w dotyku materiał... |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester - etamina |
| Kolor: | Srebrny |
| Styl: | Efektowny, Nowoczesny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 250 |
| Typ: | Delikatnie filtruje światło |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Ładnie się układa, Miękki w dotyku materiał, Ozdobny pas... |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester - etamina |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Efektowny, Nowoczesny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 250 |
| Typ: | Delikatnie filtruje światło |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Ładnie się układa, Łatwa w zakładaniu, Miękki w dotyku materiał... |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester - etamina |
| Kolor: | Czarny |
| Wydawnictwo: | Mamania |
|---|---|
| Autor: | Margareta Nordqvist |
| Język wydania: | Polski |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 140 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Twarda |
| Wydawnictwo: | Mamania |
|---|---|
| Autor: | Margareta Nordqvist |
| Język wydania: | Polski |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 126 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Twarda |
| Typ: | Podłogowe, Ścienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Podłogowe, Ścienne, Wewnętrzne, Zewnętrzne |
| Materiał: | Gres szkliwiony |
| Kolor: | Beżowy |
| Klasa ścieralności: | PEI 3 |
| Grubość [mm]: | 9 |
| Typ: | Płytka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Podłogowe, Ścienne, Wewnętrzne, Zewnętrzne |
| Materiał: | Gres szkliwiony |
| Kolor: | Szary |
| Klasa ścieralności: | PEI 3 |
| Grubość [mm]: | 9 |
| Wymiary [cm]: | 120 x 60 |
| Kolor: | Chromowany / srebrny |
|---|---|
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 0.5 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna / tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony [IP]: | IP65 |