- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (83)
AGD (22)
AGD do zabudowy (217)
AGD małe (35)
Komputery i tablety (224)
Smartfony i zegarki (98)
Foto i kamery (10)
Gaming (1104)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 17.3", 2560 x 1440px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 15.1", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-255HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-255HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen AI 5 430 | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 5 240 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 180Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 5 240 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen AI 9 365 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 880M |
| Ekran: | 17.3", 2560 x 1440px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 9 8945HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 180Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 17.3", 2560 x 1440px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 8745HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 15.1", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 9 8945HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 17.3", 2560 x 1440px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen AI 5 340 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 4800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
299,99 zł
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
384,99 zł
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
559,99 zł
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
649,99 zł
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 42000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 23 x 18 x 9 |
| Zastosowanie: | Aparat fotograficzny + akcesoria, Drobne rzeczy osobiste, Kamera cyfrowa + akcesoria |
| Przegrody wewnętrzne: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 42000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 23 x 18 x 9 |
| Zastosowanie: | Aparat fotograficzny + akcesoria, Drobne rzeczy osobiste, Kamera cyfrowa + akcesoria |
| Przegrody wewnętrzne: | Tak |