- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (94)
AGD (3)
AGD do zabudowy (57)
AGD małe (29)
Komputery i tablety (52)
Smartfony i zegarki (152)
Foto i kamery (4)
Gaming (56)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kawiarka |
|---|---|
| Wykonanie: | Aluminium |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Pojemność [filiżanki]: | 6 |
| Przeznaczenie do kuchenek: | Elektrycznych, Gazowych |
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj: | Kawiarka |
|---|---|
| Wykonanie: | Aluminium |
| Pojemność [ml]: | 50 |
| Pojemność [filiżanki]: | 1 |
| Przeznaczenie do kuchenek: | Elektrycznych, Gazowych |
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj: | Kawiarka |
|---|---|
| Wykonanie: | Aluminium |
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Pojemność [filiżanki]: | 3 |
| Przeznaczenie do kuchenek: | Elektrycznych, Gazowych |
| Kolor: | Srebrny |
| 6.78", 2436 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99 Ultimate, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2x2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| 6.78", 2436 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99 Ultimate, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| 6.78", 2436 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99 Ultimate, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2x2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| 6.7", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G81, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 6.7", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G81, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.78", 2644 x 1208px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7100 Ultimate 5G, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.7", 1600 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Mediatek Helio Octa-core, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 6.78", 1080 x 2460px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G100, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Wyświetlacz: | Nie |
|---|---|
| Kolor: | |
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 1 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie indukcyjne , Power Delivery, Quick Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Nie |
| Zastosowanie: | , , |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Note 40 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Precyzyjne dopasowanie... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Note 30 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed brudem, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Końcówki: | Do blendowania, Do puree, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 800 ml, Rozdrabniacz |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany, Ucieranie |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia w zmywarce |
| 6.7", 1600 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Mediatek Helio Octa-core, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Komunikacja: | Wi-Fi, USB typ C |
| Android 14 Go | |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Funkcje dodatkowe: | , , , Czytnik linii papilarnych w przycisku bocznym, |
| 4 GB | |
| 64 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do garderoby, Do łazienki, Do salonu |
| Zastosowanie: | Na dokumenty, Na książki, Na ubrania |
| Styl: | Nowoczesny |
| Szerokość [cm]: | 36 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 69 |
| 6.67", 2460 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2x2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| 6.67", 2460 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2x2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | GLAMOUR, LOFT |
| Kształt: | Prostokątny |
| Rozkładany: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 160 |
| Głębokość [cm]: | 95 |
| Wysokość [cm]: | 76 |
| Wytwórnia: | Infinity Cat |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Hell Beach |
| Tytuł albumu: | Welcome To Hell Beach |
| Nośnik: | Winyl LP |
| Liczba nośników: | 1 |