- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (94)
AGD (3)
AGD do zabudowy (57)
AGD małe (29)
Komputery i tablety (52)
Smartfony i zegarki (152)
Foto i kamery (4)
Gaming (56)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [ml]: | 590 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Seria producenta: | Infinite Clean |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Układ graficzny: | GeForce RTX 4060 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 249.9 |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie halogenowe, Kuchnie indukcyjne |
|---|---|
| Seria producenta: | Infinito |
| Funkcje: | Możliwość stosowania w piekarniku |
| Rodzaj: | Patelnia grillowa |
| Ilość elementów: | 1 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 5800X | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Windows 11 Home |
| Rodzaj: | Lokalizator |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność z Apple Find My: | Nie |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Odporny na gwałtowne zmiany temperatur, Odporność na zarysowania, Odporność na uderzenia, Odporny na promieniowanie UV... |
|---|---|
| Kolor: | Kawowy |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 46 x 73 |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 80 |