- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (94)
AGD do zabudowy (2)
AGD małe (28)
Komputery i tablety (52)
Smartfony i zegarki (150)
Foto i kamery (4)
Gaming (56)
Rowery i hulajnogi (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Nawilżający |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 400 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Działanie: | Nawilżające |
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe nawilżenie, Odpowiedni do używania również z prezerwatywami, Testowany dermatologicznie |
| Zawartość zestawu: | 4 x Żel intymny |
| Rodzaj: | Żel |
| Typ: | Nawilżający |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Działanie: | Nawilżające |
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe nawilżenie, Odpowiedni do używania również z prezerwatywami, Testowany dermatologicznie |
| Zawartość zestawu: | 3 x Żel intymny |
| Rodzaj: | Żel |
| Typ: | Nawilżający |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Działanie: | Nawilżające |
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe nawilżenie, Odpowiedni do używania również z prezerwatywami, Testowany dermatologicznie |
| Zawartość zestawu: | 2 x Żel intymny |
| Rodzaj: | Żel |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| 150 | |
| Typ filtra: | Hepa |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 1.5 |
| Przeznaczenie: | Do okien, Do użytku domowego, Dywan |
| Waga [kg]: | 4.1 |
| Dysze/szczotki: | Dysza do okien, Ssawko-szczotka |
| Funkcje: | Praca na mokro, Regulacja mocy ssania |
| Kolor: | Turkusowo-czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Łatwe opróżnianie pojemnika |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny, Czerwony |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Moc światła [lm]: | 60 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Przeznaczenie: | Kuchenki ceramiczne, Kuchenki elektryczne, Kuchenki gazowe, Kuchenki indukcyjne |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Pojemność [l]: | 2.5 |
| Średnica [cm]: | 16 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x Garnek 22 cm, 1 x Pokrywka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne, Piekarniki |
| Funkcje: | Możliwość stosowania w piekarniku |
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | 1 x Garnek 16 cm, 12 x Pokrywka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne, Piekarniki |
| Funkcje: | Możliwość stosowania w piekarniku |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Do garderoby, Do łazienki, Do salonu |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.19 |
| Kolor: | Szaro-biały |
| Kółka: | Tak |
| Rodzaj regału: | Na kółkach |
| Zastosowanie: | Na dokumenty, Na książki, Na ubrania |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Model tabletu: | iPad (9. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Nie |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Model tabletu: | iPad Air 13 cali (6. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Nie |
| Materiał: | Poliester |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Mocowanie: | Bagażnik, Pasek na ramię |
| Przegródki: | Tak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ekran |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Marka telefonu: | Infinix |
| Model telefonu: | Note 50, Note 50 Pro |
| Kompatybilność: | , |
Sugerowana cena producenta:
59,90 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ekran |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
| Marka telefonu: | Infinix |
| Model telefonu: | Note 40 |
| Kompatybilność: |
Sugerowana cena producenta:
49,90 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ekran |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
| Marka telefonu: | Infinix |
| Model telefonu: | Note 40 |
| Kompatybilność: |
Sugerowana cena producenta:
59,90 zł
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth |
| 32" LED, HD Ready, 1366 x 768px | |
| Tak | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth |
| 55" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 10 zaawansowanych mikrofonów klasy studyjnej, Automatyczne włączanie/wyłączanie, Dedykowana aplikacja, Dolby Atmos... |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| 1000 | |
| Funkcje: | Mieszanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia w zmywarce |
| 1000 | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| 1000 | |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Mieszanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ucieranie |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia w zmywarce |
| 1000 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
|---|---|
| Dedykowany: | Dla dorosłych |
| Waga [kg]: | 18 |
| Funkcje: | Tempomat, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Kolor: | Zielony |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcjonalna aplikacja mobilna, Łatwy mechanizm składania |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja, FPS |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (napisy) |
| Platforma: | , , , |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Dominujący kolor: | Uniwersalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Zamiennik |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność [mAh]: | 4500 |
| Napięcie [V]: | 11.1 |