- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (254)
Komputery i tablety (146)
Gaming (4)
Książki, muzyka, film (62)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Zielony |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Kolor: | Brązowo-srebrny |
| Odtwarzacz płyt: | CD Audio, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 30 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Typ sensora: | CCD |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
509 zł
| Radio: | , |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Zakresy fal radiowych: | FM, Radio internetowe |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Radio: | , |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Zakresy fal radiowych: | FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Radio: | , , |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM, Radio internetowe |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Tak |
Sugerowana cena producenta:
590 zł
| Radio: | |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Radio: | , , |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Radio: | , |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM, Radio internetowe |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Radio: | |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Radio: | |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Radio: | , , |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Radio: | , , |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Radio: | , |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Radio: | |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Zakresy fal radiowych: | FM, Radio internetowe |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Radio: | , , , |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM, Radio internetowe |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Tak |