- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD (3)
AGD małe (116)
Komputery i tablety (354)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4432)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Wymiary [mm]: | 95 x 75 |
| Funkcje dodatkowe: | Dioda LED informująca o działaniu |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Wymiary [mm]: | 128 x 90 |
| Funkcje dodatkowe: | Dioda LED informująca o działaniu |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Funkcja kamery internetowej, , Tryb fotografowania: Pojedyncze Zdjęcie... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Funkcja kamery internetowej, , Tryb fotografowania: Pojedyncze Zdjęcie... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Funkcja kamery internetowej, , Tryb fotografowania: Pojedyncze Zdjęcie... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Funkcja kamery internetowej, , Tryb fotografowania: Pojedyncze Zdjęcie... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Funkcja kamery internetowej, , Tryb fotografowania: Pojedyncze Zdjęcie... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | SJCAM SJ10 Dual, SJCAM SJ10 Pro, SJCAM SJ10 X |
| Wodoodporna: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Film poklatkowy, Format zapisu zdjęć: jpg, Nagrywanie interwałowe, , Odtwarzanie w zwolnionym tempie... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 24 kl/s, FullHD - 60 kl/s, VGA - 240 kl/s |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Film poklatkowy, Możliwość nagrywania bez zasilania, , Odporność na wstrząsy, Slow Motion... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 60 kl/s, 2K - 60 kl/s, 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Wodoodporna obudowa |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rozdzielczość [px]: | 1280 x 720 |
| Zasilanie: | DC 12V |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rozdzielczość [px]: | 752 x 582 |
Sugerowana cena producenta:
699,99 zł
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rozdzielczość [px]: | 752 x 582 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Format zapisu zdjęć: jpg, |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 60 kl/s, HD - 120 kl/s, QHD - 30 kl/s |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Format zapisu zdjęć: jpg, Tryb sportowy, Wbudowany magnes |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, FullHD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s |
| Zasilanie: | Wideorejestrator |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, , |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1920 x 1080 |
| Zasilanie: | Za pomocą wideorejestratora |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1080 x 720 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Zasilanie: | Sieciowe, USB |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Samowyzwalacz |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Film poklatkowy, Samowyzwalacz, Tryb fotografowania: Pojedyncze Zdjęcie, Wbudowane gniazdo na statyw |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 60 kl/s |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Film poklatkowy, Samowyzwalacz, Tryb fotografowania: Pojedyncze Zdjęcie, Wbudowane gniazdo na statyw |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 60 kl/s |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Film poklatkowy, Samowyzwalacz, Tryb fotografowania: Pojedyncze Zdjęcie, Wbudowane gniazdo na statyw |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 60 kl/s |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Film poklatkowy, HDR, Możliwość nagrywania bez zasilania, , Redukcja szumu, Tryb nocny... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 60 kl/s, 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Wymiary [mm]: | 210 x 64 x 81 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kamera termowizyjna |
| Typ interfejsu: | |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Współpraca z aplikacją mobilną: | Nie |
| Typ ogniskowej: | Stałoogniskowy |
| Czułość cieplna [mK]: |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Sterowanie za pomocą smartfona |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Zasilanie: | USB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ sensora: | CCD |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
509 zł