- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Rowery i hulajnogi (64)
Fitness i sport (88)
Warsztat i ogród (85)
Artykuły dla zwierząt (8)
Zabawki i LEGO (2)
Książki, muzyka, film (5)
Moda (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kamizelka |
|---|---|
| Materiał: | 100% poliester |
| Rozmiar: | XL |
| Czas pracy [min]: | 420 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Kamizelka asekuracyjna |
|---|---|
| Rozmiar: | M/L |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 30 |
| Odblaski: | Nie |
| Rodzaj: | Kamizelka obciążeniowa |
|---|---|
| Materiał: | Nylon, Żelazo |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 6.5 |
| Rodzaj: | Kamizelka obciążeniowa |
|---|---|
| Materiał: | Neopren, Piasek żelazny |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 20 |
| Rodzaj: | Kamizelka |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo syntetyczne |
| Rozmiar: | M |
| Kolor: | Szary |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Komfortowe w noszeniu, Łagodzi objawy napięcia nerwowego, Łatwe do czyszczenia |
| Rodzaj: | Kamizelka taktyczna |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny (regulowany) |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek błyskawiczny |
| Rodzaj: | Kamizelka taktyczna |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny (regulowany) |
| Kolor: | Oliwkowy |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek błyskawiczny |
| Materiał: | Poliester |
|---|---|
| Rozmiar: | Dla wzrostu 100-140 cm, szerokość w klatce 56-78 cm |
| Kolor: | Żółty |
| Rodzaj zapięcia: | Nakładane |
| Materiał: | Poliester |
|---|---|
| Rozmiar: | Dla wzrostu 100-140 cm, szerokość w klatce 56-78 cm |
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj zapięcia: | Nakładane |
| Materiał: | Poliester |
|---|---|
| Rozmiar: | Dla wzrostu 100-140 cm, szerokość w klatce 56-78 cm |
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj zapięcia: | Nakładane |
| Materiał: | Poliester |
|---|---|
| Rozmiar: | Dla wzrostu 100-140 cm, szerokość w klatce 56-78 cm |
| Kolor: | Różowa |
| Rodzaj zapięcia: | Nakładane |