- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (124)
Komputery i tablety (62)
Smartfony i zegarki (5)
Foto i kamery (1)
Gaming (3916)
Dom (86)
Warsztat i ogród (8)
Zabawki i LEGO (28)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Ogranicznik skoku |
|---|---|
| Kompatybilność: | Simagic P2000 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Regulacja: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Obręcz kierownicy |
|---|---|
| Kompatybilność: | Simagic WheelBase |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Regulacja: | Nie |
| Podświetlenie LED: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Uniwersalna piasta |
|---|---|
| Kompatybilność: | Simagic Alpha Series |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Włókno węglowe |
| Regulacja: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Rodzaj: | Uniwersalna piasta |
|---|---|
| Kompatybilność: | PC, Simagic Alpha Series |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Włókno węglowe |
| Regulacja: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Rodzaj: | Czujnik tensometryczny |
|---|---|
| Kompatybilność: | Simagic P2000 |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Regulacja: | Nie |
| Podświetlenie LED: | Nie |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Rodzaj: | Gałka zmiany biegów |
|---|---|
| Kompatybilność: | Simagic DS-8X Shifter, Simagic Shifter Q1, Simagic Shifter Q1S |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Czujnik tensometryczny |
|---|---|
| Kompatybilność: | Simagic P2000 |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Regulacja: | Nie |
| Podświetlenie LED: | Nie |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Rodzaj: | Boczna płyta pedału gazu |
|---|---|
| Kompatybilność: | Simagic P2000 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Regulacja: | Nie |
| Podświetlenie LED: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | Listwa świetlna |
|---|---|
| Kompatybilność: | Simagic P1000 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Silnik haptyczny |
|---|---|
| Kompatybilność: | Simagic P1000, Simagic P2000, Simagic P500, Simagic TB-RS |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Regulacja: | Nie |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | Nintendo Switch 2 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Zawartość zestawu: | 2 x opaska sportowa na rękę, 2 x Ergonomiczny uchwyt, 2 x kierownica, 2 x podkładka Mouse Pad do trybu Mouse-Mode... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | Nintendo Switch 2 |
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | 2 paski na nadgarstek, 2 rakiety tenisowe |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | Nintendo Switch 2 |
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | Kabel USB-C - USB-C, Kamera, Podstawka, Przejściówka 3.5 mm |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | , |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | , |
| Wodoodporność: | Nie |
| Funkcja ładowania: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność: | PC, Xbox One, Xbox Series X/S |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Kompatybilność: | PS4, PS5 |
|---|---|
| Kolor: | Fioletowy |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | Jack 3.5 mm |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Muzyczna |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Polska (dubbing) |
| Platforma: | |
| Tryb gry: | Singleplayer |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
Sugerowana cena producenta:
25 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Zawartość zestawu: | 2x szkło hartowane, Zestaw montażowy |