- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (127)
Komputery i tablety (62)
Smartfony i zegarki (5)
Foto i kamery (1)
Gaming (3925)
Dom (86)
Warsztat i ogród (8)
Zabawki i LEGO (28)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 97" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja, Strzelanka, Zręcznościowa |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Dodatkowa zawartość cyfrowa, Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Symulacja |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Francuska, Hiszpańska, Niemiecka, Polska (napisy), Włoska |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Dodatkowa zawartość cyfrowa, Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Symulacja |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Francuska, Hiszpańska, Niemiecka, Polska (napisy), Włoska |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja, Przygodowa |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Przygodowa, Wyścigi |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja, Przygodowa |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja, Przygodowa |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja, Przygodowa |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Przygodowa, RPG |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja, Horror, Przygodowa |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (dubbing), Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja, Horror, Przygodowa |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (dubbing), Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja, Horror, Przygodowa |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (dubbing), Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | RPG, Symulacja |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja, RPG |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (dubbing) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Symulacja |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Symulacja |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Symulacja |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra X1 |
| Przekątna ekranu: | 5.5 |
| Gry w zestawie: | Animal Crossing: New Horizons |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra X1 |
| Przekątna ekranu: | 5.5 |
| Gry w zestawie: | Animal Crossing: New Horizons |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 256 |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 2 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | Cortex A78C |
| Przekątna ekranu: | 7.9 |
| Gry w zestawie: | Pokemon Legends: Z-A DL |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra X1 |
| Przekątna ekranu: | 5.5 |
| Gry w zestawie: | Animal Crossing: New Horizons |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Gry w zestawie: | Ring Fit Adventure |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Procesor: | AMD Ryzen Zen 2 (8 rdzeni, 3.5 GHz) |
| Gry w zestawie: | Astro"s Playroom, EA SPORTS FC 26 (klucz aktywacyjny) |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Procesor: | AMD Ryzen Zen 2 (8 rdzeni, 3.5 GHz) |
| Gry w zestawie: | Astro"s Playroom, EA SPORTS FC 26 (klucz aktywacyjny) |
| Napęd Blu-ray 4K: | Tak |