- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (2)
AGD małe (22)
Smartfony i zegarki (312)
Foto i kamery (1)
Dom (2195)
Warsztat i ogród (47)
Artykuły dla zwierząt (2)
Książki, muzyka, film (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Smartfon |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
79,97 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 40 - 110 mm |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Sugerowana cena producenta:
64,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu do 7 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia MagSafe |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia MagSafe |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Smartfon |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
89,34 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 60 - 85 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , , |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 52 - 95 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
64,60 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
119,61 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , , |
| Kompatybilność: | Urządzenie o szerokości 55 - 92 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości do 80 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
19,95 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Smartfony z MagSafe, Qi2 lub z etui/pierścieniem magnetycznym |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Telefony 4,7-7 cali (np. iPhone 16 Pro Max, Samsung Galaxy S25 Ultra) |