- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (216)
Smartfony i zegarki (3718)
Foto i kamery (254)
Gaming (171)
Rowery i hulajnogi (11)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2250, 3000, 4500, 5000, 6000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Samochód |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
Sugerowana cena producenta:
184 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | , , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 10, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
439 zł
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2500, 3000, 4500, 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
Wartość poza zestawem:
447,74 zł
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
|---|---|
| Rodzaj: | Podkaszarka |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Żyłka |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Żyłka |
| Kompatybilność seria: | 18V |
|---|---|
| Moc [W]: | 280 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący, Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Natężenie [A]: | 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
|---|---|
| Akumulator w zestawie | |
| Elementy tnące: | Ostrza |
| 25 - 75 | |
| 330 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 1600, 2000, 2080, 2220, 2770, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Nawigacja samochodowa, Smartfon, Tablet |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V, Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie | |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| 30 - 60 | |
| 320 | |
| Centralna (3-stopniowa) | |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | , , , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |