- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (216)
Smartfony i zegarki (3718)
Foto i kamery (254)
Gaming (171)
Rowery i hulajnogi (11)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1670, 2000, 2220, 2250, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Gniazdo typ 2, Wtyk typ 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 32 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
136,90 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Srebrny |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 10000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Czarny |
90,25 zł
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Czas ładowania [min]: | 100 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
Sugerowana cena producenta:
224 zł
| Moc [W]: | , , , |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2250, 3000, 4500, 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 4000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, Gniazdo zapalniczki samochodowej, USB |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| 430 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 50 | |
| Akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyczka Schuko 230V, Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Natężenie [A]: | 6, 8, 10, 13, 16 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Przeznaczenie: | Smartfon, Tablet |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Natężenie [A]: | 4.4 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Rodzaj: | Listwa zasilająca |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Nie |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2500 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |